צור קשר
דלג על צור קשר
צור קשר
סגירה

צור קשר

checked
 03-5500661
דלג על

פורום מושבים ונחלות

פורום זה מנוהל ע"י עו"ד ונוטריון גלעד שרגא, מומחה לדיני אגודות שיתופיות , מושבים, נחלות ומשקים חקלאיים.

 

מטרת הפורום הינה לתת לכם הגולשים, מידע כללי ותשובות ראשוניות לפניותיכם בכל תחום הקשור למגזר החקלאי, דיני אגודות שיתופיות, מושבים, נחלות, בן ממשיך , פיצול נחלה וירושת המשק החקלאי.

 

חשוב לנו להבהיר ולהדגיש, כי תשובה בפורום אינה באה במקום התייעצות והסתייעות בעורך דין ולא מהווה לו תחליף. אנו ממליצים בכל לשון שלא לנקוט בצעדים מעשיים בהסתמך על תשובה בפורום המבוססת על מידע חלקי וכללי. לכן, בטרם נוקטים בצעד כלשהו יש לפנות לעורך דין, שיבחן את מלוא הפרטים וייתן לכם ייעוץ והכוונה בהתאם לנסיבות.

   

הבהרה : התשובות המובאות במסגרת הפורום אינן ממצות ואינן בגדר חוות דעת משפטית, והן ניתנות כהתרשמות ראשונית שאין בצידה אחריות מקצועית. לקבלת תשובות מפורטות יש לפנות לעו"ד ולהציג בפניו את מלוא המידע והמסמכים הדרושים לעניין. 

הוסף נושא חדש
הסדר משלים למכירת תנובה ירון   | 07:56 6/09/2012
הסדר משלים למכירת תנובה עו''ד גלעד שרגא, מנהל הפורום   | 12:22 6/09/2012
ההסדר המשלים לא יחולק בין כלל המושבים! בדוק מה מעמדך, והאם הוגשה תביעה על ידך בעבר לקבלת זכויות במסגרת חלוקת התמורות הנוספת.
כ-250 מיליון שקל מהתמורה הועברו על ידי הנאמן למכירה, בהוראת בית המשפט, לקרן נאמנות לשם הבטחת זכויותיהם של כ-50 מושבים, קיבוצים וגופים פרטיים, זכויות שנשללו מהם לטענתם על ידי החברה בעת מכירתה לאייפקס- שמיר
האם ישנה הערכה כמה כל נחלה תקבל ? צחי   | 17:39 26/10/2012
האם ישנה הערכה כמה כל נחלה תקבל? עו''ד גלעד שרגא, מנהל הפורום   | 09:33 28/10/2012
הוסף נושא חדש
עבור לתוכן העמוד