צור קשר
דלג על צור קשר
צור קשר
סגירה

צור קשר

checked
 03-5500661
דלג על

פורום מושבים ונחלות

פורום זה מנוהל ע"י עו"ד ונוטריון גלעד שרגא, מומחה לדיני אגודות שיתופיות , מושבים, נחלות ומשקים חקלאיים.

 

מטרת הפורום הינה לתת לכם הגולשים, מידע כללי ותשובות ראשוניות לפניותיכם בכל תחום הקשור למגזר החקלאי, דיני אגודות שיתופיות, מושבים, נחלות, בן ממשיך , פיצול נחלה וירושת המשק החקלאי.

 

חשוב לנו להבהיר ולהדגיש, כי תשובה בפורום אינה באה במקום התייעצות והסתייעות בעורך דין ולא מהווה לו תחליף. אנו ממליצים בכל לשון שלא לנקוט בצעדים מעשיים בהסתמך על תשובה בפורום המבוססת על מידע חלקי וכללי. לכן, בטרם נוקטים בצעד כלשהו יש לפנות לעורך דין, שיבחן את מלוא הפרטים וייתן לכם ייעוץ והכוונה בהתאם לנסיבות.

   

הבהרה : התשובות המובאות במסגרת הפורום אינן ממצות ואינן בגדר חוות דעת משפטית, והן ניתנות כהתרשמות ראשונית שאין בצידה אחריות מקצועית. לקבלת תשובות מפורטות יש לפנות לעו"ד ולהציג בפניו את מלוא המידע והמסמכים הדרושים לעניין. 

הוסף נושא חדש
דמי הסכמה עמית   | 23:27 1/09/2012
דמי הסכמה עו''ד גלעד שרגא, מנהל הפורום   | 09:20 2/09/2012
כפי שהליך קביעת שמת דמי ההסכמה הינו הליך מורכב ונסמך על מס'' תחשיבים ואומדנים, כך גם הליך ערעור על שומת דמי ההסכמה הינו הליך מורכב.
היכולת להפחית את שומת דמי ההסכמה תלויה במס'' רב של גורמים הנבחנים על ידנו כאשר לא בכל הליך מכירה ניתן להביא להפחתה משמעותית בתשלום דמי ההסכמה.
יחד עם זאת במקרים רבים בהם אנו סבורים שיש בסיס לערער על שומת דמי ההסכמה, עולה בידנו להפחית את התשלום גם במאות אלפי שקלים ולא רק בעשרות אלפים.
בסופו של יום הלקוח הוא אשר יחליט על כדאיות הערעור - מבחינתנו, דין פרוטה כדין מאה.
הוסף נושא חדש
עבור לתוכן העמוד