צור קשר
דלג על צור קשר
צור קשר
סגירה

צור קשר

checked
 03-5500661
דלג על

פורום מושבים ונחלות

פורום זה מנוהל ע"י עו"ד ונוטריון גלעד שרגא, מומחה לדיני אגודות שיתופיות , מושבים, נחלות ומשקים חקלאיים.

 

מטרת הפורום הינה לתת לכם הגולשים, מידע כללי ותשובות ראשוניות לפניותיכם בכל תחום הקשור למגזר החקלאי, דיני אגודות שיתופיות, מושבים, נחלות, בן ממשיך , פיצול נחלה וירושת המשק החקלאי.

 

חשוב לנו להבהיר ולהדגיש, כי תשובה בפורום אינה באה במקום התייעצות והסתייעות בעורך דין ולא מהווה לו תחליף. אנו ממליצים בכל לשון שלא לנקוט בצעדים מעשיים בהסתמך על תשובה בפורום המבוססת על מידע חלקי וכללי. לכן, בטרם נוקטים בצעד כלשהו יש לפנות לעורך דין, שיבחן את מלוא הפרטים וייתן לכם ייעוץ והכוונה בהתאם לנסיבות.

   

הבהרה : התשובות המובאות במסגרת הפורום אינן ממצות ואינן בגדר חוות דעת משפטית, והן ניתנות כהתרשמות ראשונית שאין בצידה אחריות מקצועית. לקבלת תשובות מפורטות יש לפנות לעו"ד ולהציג בפניו את מלוא המידע והמסמכים הדרושים לעניין. 

הוסף נושא חדש
צוואה רגילה לילי   | 07:04 18/03/2024
צוואה רגילה בנחלה עו``ד גלעד שרגא, מנהל הפורום   | 11:49 18/03/2024
אכן כאשר בן הזוג ירש את המשק ובצוואה הוריש את המשק לבת זוגו, ניתן יהיה להבטיח את העברת מלוא הזכויות בנחלה לבת הזוג ללא התנגדות הילדים בעתיד.
איך עושים זאת? פונים לעורך דין מומחה בענייני ירושה בנחלות על מנת שיערוך צוואה שאכן תבטיח את העברת מלוא הזכויות בנחלה לבת הזוג. יש לבדוק כמובן את הסכם החכירה של בעל הזכויות בנחלה ודברים נוספים בטרם עריכת הצוואה.
הוסף נושא חדש
עבור לתוכן העמוד