צור קשר
דלג על צור קשר
צור קשר
סגירה

צור קשר

checked
 03-5500661

פורום מושבים ונחלות

פורום זה מנוהל ע"י עו"ד ונוטריון גלעד שרגא, מומחה לדיני אגודות שיתופיות , מושבים, נחלות ומשקים חקלאיים.

 

מטרת הפורום הינה לתת לכם הגולשים, מידע כללי ותשובות ראשוניות לפניותיכם בכל תחום הקשור למגזר החקלאי, דיני אגודות שיתופיות, מושבים, נחלות, בן ממשיך , פיצול נחלה וירושת המשק החקלאי.

 

חשוב לנו להבהיר ולהדגיש, כי תשובה בפורום אינה באה במקום התייעצות והסתייעות בעורך דין ולא מהווה לו תחליף. אנו ממליצים בכל לשון שלא לנקוט בצעדים מעשיים בהסתמך על תשובה בפורום המבוססת על מידע חלקי וכללי. לכן, בטרם נוקטים בצעד כלשהו יש לפנות לעורך דין, שיבחן את מלוא הפרטים וייתן לכם ייעוץ והכוונה בהתאם לנסיבות.

   

הבהרה : התשובות המובאות במסגרת הפורום אינן ממצות ואינן בגדר חוות דעת משפטית, והן ניתנות כהתרשמות ראשונית שאין בצידה אחריות מקצועית. לקבלת תשובות מפורטות יש לפנות לעו"ד ולהציג בפניו את מלוא המידע והמסמכים הדרושים לעניין. 

הוסף נושא חדש
עיגון זכויות בנחלה מירי   | 11:04 11/02/2024
היוון זכויות בנחלה קו עימות עו``ד גלעד שרגא, מנהל הפורום   | 16:08 11/02/2024
בהתאם להחלטות מועצת מקרקעי ישראל, בישובי קו עימות לא יהיה צורך בתשלום דמי היצטרפוות בשיעור 3.75% משווי חלקת המגורים וניתן יהיה להוון את הזכויות בנחלה באפס שקלים!
פונים לרשות מקרקעי ישראל ומתחילים את הליך הבקשה להיוון הזכויות, הליך הדורש בין היתר משק נקי משימושים חורגים, מפות מדידה עדכניות, תצהירים מסמכים שונים מהאגודה והליך שאורך כשנה לצורך קבלת הסכם חכירה מהוון על חלקת המגורים.
פנו לעו"ד שילווה אתכם בהליך.
הוסף נושא חדש
עבור לתוכן העמוד