צור קשר
דלג על צור קשר
צור קשר
סגירה

צור קשר

checked
 03-5500661

פורום מושבים ונחלות

פורום זה מנוהל ע"י עו"ד ונוטריון גלעד שרגא, מומחה לדיני אגודות שיתופיות , מושבים, נחלות ומשקים חקלאיים.

 

מטרת הפורום הינה לתת לכם הגולשים, מידע כללי ותשובות ראשוניות לפניותיכם בכל תחום הקשור למגזר החקלאי, דיני אגודות שיתופיות, מושבים, נחלות, בן ממשיך , פיצול נחלה וירושת המשק החקלאי.

 

חשוב לנו להבהיר ולהדגיש, כי תשובה בפורום אינה באה במקום התייעצות והסתייעות בעורך דין ולא מהווה לו תחליף. אנו ממליצים בכל לשון שלא לנקוט בצעדים מעשיים בהסתמך על תשובה בפורום המבוססת על מידע חלקי וכללי. לכן, בטרם נוקטים בצעד כלשהו יש לפנות לעורך דין, שיבחן את מלוא הפרטים וייתן לכם ייעוץ והכוונה בהתאם לנסיבות.

   

הבהרה : התשובות המובאות במסגרת הפורום אינן ממצות ואינן בגדר חוות דעת משפטית, והן ניתנות כהתרשמות ראשונית שאין בצידה אחריות מקצועית. לקבלת תשובות מפורטות יש לפנות לעו"ד ולהציג בפניו את מלוא המידע והמסמכים הדרושים לעניין. 

הוסף נושא חדש
דמי רכישה אלעד   | 21:40 17/06/2023
דמי רכישה עו``ד גלעד שרגא, מנהל הפורום   | 10:46 18/06/2023
תשלום דמי הרכישה לרשות מקרקעי ישראל מגלם בתוכו את כל זכויות הבניה הקיימות כיום והעתידיות באופן בו לא יהיה צורך בתשלום נוסף לרמ"י על זכויות בניה פוטנציאליות.
בשל הגדלת זכויות הבניה באופן משמעותי עשויה הרשות לשנות את עמדתה הנוכחית ולחייב בעתיד מי שטרם היוון את זכויותיו בתשלום נוסף אולם כיום לפי ההחלטות הקיימות היא אינה יכולה לעשות זאת.
הוסף נושא חדש
עבור לתוכן העמוד