צור קשר
דלג על צור קשר
צור קשר
סגירה

צור קשר

checked
 03-5500661

פורום מושבים ונחלות

פורום זה מנוהל ע"י עו"ד ונוטריון גלעד שרגא, מומחה לדיני אגודות שיתופיות , מושבים, נחלות ומשקים חקלאיים.

 

מטרת הפורום הינה לתת לכם הגולשים, מידע כללי ותשובות ראשוניות לפניותיכם בכל תחום הקשור למגזר החקלאי, דיני אגודות שיתופיות, מושבים, נחלות, בן ממשיך , פיצול נחלה וירושת המשק החקלאי.

 

חשוב לנו להבהיר ולהדגיש, כי תשובה בפורום אינה באה במקום התייעצות והסתייעות בעורך דין ולא מהווה לו תחליף. אנו ממליצים בכל לשון שלא לנקוט בצעדים מעשיים בהסתמך על תשובה בפורום המבוססת על מידע חלקי וכללי. לכן, בטרם נוקטים בצעד כלשהו יש לפנות לעורך דין, שיבחן את מלוא הפרטים וייתן לכם ייעוץ והכוונה בהתאם לנסיבות.

   

הבהרה : התשובות המובאות במסגרת הפורום אינן ממצות ואינן בגדר חוות דעת משפטית, והן ניתנות כהתרשמות ראשונית שאין בצידה אחריות מקצועית. לקבלת תשובות מפורטות יש לפנות לעו"ד ולהציג בפניו את מלוא המידע והמסמכים הדרושים לעניין. 

הוסף נושא חדש
עלויות עורך דיןחיוך אפי   | 13:50 28/04/2022
עלויות עורך דין עו``ד גלעד שרגא, מנהל הפורום   | 11:16 9/05/2022
העלויות נגזרות מסוג הנכס ומצבו המשפטי היכן רשומות הזכויות והאם יש הגבלה על העברת הזכויות (משכנתא, עיקולים, צווי מניעה, שימושים חורגים וכד''), מה הוא הסכם המשבצת במושב?
גם עלויות פיצול מגרש תלויות בגורמים רבים, גודל המגרש, מצב התב"ע במושב, ולכן קצת קשה לענות על שאלות כאלו בפורום מבלי להכיר את הפרטים.
זה כמו להיכנס למאפיה ולשאול כמה עולה לחם?
יש סוגים רבים של לחמים: לחם דגנים, לחם כוסמין, לחם שיפון, לחם מחמצת, לחם כפרי, לחם אחיד, לחם לבן ...
הוסף נושא חדש
עבור לתוכן העמוד