צור קשר
דלג על צור קשר
צור קשר
סגירה

צור קשר

checked
 03-5500661

פורום מושבים ונחלות

פורום זה מנוהל ע"י עו"ד ונוטריון גלעד שרגא, מומחה לדיני אגודות שיתופיות , מושבים, נחלות ומשקים חקלאיים.

 

מטרת הפורום הינה לתת לכם הגולשים, מידע כללי ותשובות ראשוניות לפניותיכם בכל תחום הקשור למגזר החקלאי, דיני אגודות שיתופיות, מושבים, נחלות, בן ממשיך , פיצול נחלה וירושת המשק החקלאי.

 

חשוב לנו להבהיר ולהדגיש, כי תשובה בפורום אינה באה במקום התייעצות והסתייעות בעורך דין ולא מהווה לו תחליף. אנו ממליצים בכל לשון שלא לנקוט בצעדים מעשיים בהסתמך על תשובה בפורום המבוססת על מידע חלקי וכללי. לכן, בטרם נוקטים בצעד כלשהו יש לפנות לעורך דין, שיבחן את מלוא הפרטים וייתן לכם ייעוץ והכוונה בהתאם לנסיבות.

   

הבהרה : התשובות המובאות במסגרת הפורום אינן ממצות ואינן בגדר חוות דעת משפטית, והן ניתנות כהתרשמות ראשונית שאין בצידה אחריות מקצועית. לקבלת תשובות מפורטות יש לפנות לעו"ד ולהציג בפניו את מלוא המידע והמסמכים הדרושים לעניין. 

הוסף נושא חדש
הסכם משפחתי אורית נ   | 14:27 14/11/2021
הסכם משפחתי בנחלה עו``ד גלעד שרגא, מנהל הפורום   | 13:11 21/11/2021
אין חובה ואין הכרח למנות בן ממשיך בעת עריכת צוואה או הסכם משפחתי. לפעמים כאשר קיימת הסכמה על מי יקבל את הנחלה בעודם של ההורים חיים יש מקום למנות בן ממשיך אבל הדבר תלוי בנסיבות ובביטחונות שניתנים ליתר האחים.
בדרך כלל לאחר פטירת ההורים לא יהיה ניתן לבצע שינויים או בניה בנחלה ללא חתימת בעלי הזכויות כך שלהותיר את הזכויות בנחלה על שמם של ההורים שנפטרו יכול להיות פתרון זמני.
הוסף נושא חדש
עבור לתוכן העמוד