צור קשר
דלג על צור קשר
צור קשר
סגירה

צור קשר

checked
 03-5500661

פורום מושבים ונחלות

פורום זה מנוהל ע"י עו"ד ונוטריון גלעד שרגא, מומחה לדיני אגודות שיתופיות , מושבים, נחלות ומשקים חקלאיים.

 

מטרת הפורום הינה לתת לכם הגולשים, מידע כללי ותשובות ראשוניות לפניותיכם בכל תחום הקשור למגזר החקלאי, דיני אגודות שיתופיות, מושבים, נחלות, בן ממשיך , פיצול נחלה וירושת המשק החקלאי.

 

חשוב לנו להבהיר ולהדגיש, כי תשובה בפורום אינה באה במקום התייעצות והסתייעות בעורך דין ולא מהווה לו תחליף. אנו ממליצים בכל לשון שלא לנקוט בצעדים מעשיים בהסתמך על תשובה בפורום המבוססת על מידע חלקי וכללי. לכן, בטרם נוקטים בצעד כלשהו יש לפנות לעורך דין, שיבחן את מלוא הפרטים וייתן לכם ייעוץ והכוונה בהתאם לנסיבות.

   

הבהרה : התשובות המובאות במסגרת הפורום אינן ממצות ואינן בגדר חוות דעת משפטית, והן ניתנות כהתרשמות ראשונית שאין בצידה אחריות מקצועית. לקבלת תשובות מפורטות יש לפנות לעו"ד ולהציג בפניו את מלוא המידע והמסמכים הדרושים לעניין. 

הוסף נושא חדש
זכויות מגורים ופל"ח עומר ק   | 15:26 13/06/2021
זכויות מגורים ופל"ח עו``ד גלעד שרגא, מנהל הפורום   | 15:49 13/06/2021
היקף זכויות הבניה על הנחלה מצוי בוועדה המקומית לתכנון ובניה ושם קיים נתון אחד בלבד של היקף הזכויות כך שלא ייתכנו 2 מסמכים מאותו מועד שבהם היקף בניה שונה, יש לבדוק את המועד של המסמך האחרון והוא הקובע.
רכישת זכויות המגורים בעקבות רכישת הנחלה אינה קשורה לפעילות הפל"ח ויש לשלם לרמ"י והן לועדה המקומית על שינוי הייעוד לפי גודל השטח ולפי סוג השימוש המתוכנן.
הוסף נושא חדש
עבור לתוכן העמוד