צור קשר
דלג על צור קשר
צור קשר
סגירה

צור קשר

checked
 03-5500661

פורום מושבים ונחלות

פורום זה מנוהל ע"י עו"ד ונוטריון גלעד שרגא, מומחה לדיני אגודות שיתופיות , מושבים, נחלות ומשקים חקלאיים.

 

מטרת הפורום הינה לתת לכם הגולשים, מידע כללי ותשובות ראשוניות לפניותיכם בכל תחום הקשור למגזר החקלאי, דיני אגודות שיתופיות, מושבים, נחלות, בן ממשיך , פיצול נחלה וירושת המשק החקלאי.

 

חשוב לנו להבהיר ולהדגיש, כי תשובה בפורום אינה באה במקום התייעצות והסתייעות בעורך דין ולא מהווה לו תחליף. אנו ממליצים בכל לשון שלא לנקוט בצעדים מעשיים בהסתמך על תשובה בפורום המבוססת על מידע חלקי וכללי. לכן, בטרם נוקטים בצעד כלשהו יש לפנות לעורך דין, שיבחן את מלוא הפרטים וייתן לכם ייעוץ והכוונה בהתאם לנסיבות.

   

הבהרה : התשובות המובאות במסגרת הפורום אינן ממצות ואינן בגדר חוות דעת משפטית, והן ניתנות כהתרשמות ראשונית שאין בצידה אחריות מקצועית. לקבלת תשובות מפורטות יש לפנות לעו"ד ולהציג בפניו את מלוא המידע והמסמכים הדרושים לעניין. 

הוסף נושא חדש
רישום בטאבו פניה כוכבי   | 11:03 3/05/2021
רישום נחלה בטאבו עו``ד גלעד שרגא, מנהל הפורום   | 11:41 3/05/2021
על מנת לרשום את זכויותיכם בטאבו עליכם להצטרף להחלטות רשות מקרקעי ישראל להתקשר בהסכם חכירה מול רמ"י ובאופן זה תוכלו בסוף ההליך לבצע רישום בטאבו.
הוראות רשות מקרקעי ישראל אינן מחייבות ליווי של עורך דין ולמעט אימות חתימות הנדרש במהלך ההליך ניתן לבצעו באופן עצמאי במידה ויש לך את הזמן והידע הדרוש לכך בהתנהלות מול הרשויות.
בשל מורכבות ההליך מרבית בעלי הנחלות נעזרים בייצוג עו"ד דבר שחוסך בדרך כלל זמן רב.
הוסף נושא חדש
עבור לתוכן העמוד