צור קשר
דלג על צור קשר
צור קשר
סגירה

צור קשר

checked
 03-5500661
דלג על

פורום מושבים ונחלות

פורום זה מנוהל ע"י עו"ד ונוטריון גלעד שרגא, מומחה לדיני אגודות שיתופיות , מושבים, נחלות ומשקים חקלאיים.

 

מטרת הפורום הינה לתת לכם הגולשים, מידע כללי ותשובות ראשוניות לפניותיכם בכל תחום הקשור למגזר החקלאי, דיני אגודות שיתופיות, מושבים, נחלות, בן ממשיך , פיצול נחלה וירושת המשק החקלאי.

 

חשוב לנו להבהיר ולהדגיש, כי תשובה בפורום אינה באה במקום התייעצות והסתייעות בעורך דין ולא מהווה לו תחליף. אנו ממליצים בכל לשון שלא לנקוט בצעדים מעשיים בהסתמך על תשובה בפורום המבוססת על מידע חלקי וכללי. לכן, בטרם נוקטים בצעד כלשהו יש לפנות לעורך דין, שיבחן את מלוא הפרטים וייתן לכם ייעוץ והכוונה בהתאם לנסיבות.

   

הבהרה : התשובות המובאות במסגרת הפורום אינן ממצות ואינן בגדר חוות דעת משפטית, והן ניתנות כהתרשמות ראשונית שאין בצידה אחריות מקצועית. לקבלת תשובות מפורטות יש לפנות לעו"ד ולהציג בפניו את מלוא המידע והמסמכים הדרושים לעניין. 

הוסף נושא חדש
בן ממשיך - חובות מיטל פ.   | 12:13 12/05/2019
בן ממשיך חובות עו``ד גלעד שרגא, מנהל הפורום   | 12:24 14/05/2019
בן ממשיך רחמים מעודה   | 14:50 10/03/2021
בן ממשיך עו``ד גלעד שרגא, מנהל הפורום   | 15:07 10/03/2021
צריך לבדוק את סוג המינוי והיכן נרשם המינוי במוסדות המיישבים. אם אמך החלה בהליך לביטול בן ממשיך בעודה בחיים יורשיה יכולים להמשיך בהליך.
זכויותיך כחבר אגודה תלויות בגורמים נוספים מלבד הרישום לחברות וצריך לבדוק את הוראות הצוואה ובאיזה הסכם חכירה מדובר כדי לדעת מה גובר על מה.
כאשר חלוקת השי נעשית לכל חבר אגודה אז מגיע לך שי כחבר אגודה אולם אם חלוקת השי מתבצעת לכל משק ולא לכל חבר אגודה אז עד שלא יוכרע מי בעל הזכויות במשק לא ניתן לחלק את השי לאחד היורשים.
הוסף נושא חדש
עבור לתוכן העמוד