צור קשר
דלג על צור קשר
צור קשר
סגירה

צור קשר

checked
 03-5500661

פורום מושבים ונחלות

פורום זה מנוהל ע"י עו"ד ונוטריון גלעד שרגא, מומחה לדיני אגודות שיתופיות , מושבים, נחלות ומשקים חקלאיים.

 

מטרת הפורום הינה לתת לכם הגולשים, מידע כללי ותשובות ראשוניות לפניותיכם בכל תחום הקשור למגזר החקלאי, דיני אגודות שיתופיות, מושבים, נחלות, בן ממשיך , פיצול נחלה וירושת המשק החקלאי.

 

חשוב לנו להבהיר ולהדגיש, כי תשובה בפורום אינה באה במקום התייעצות והסתייעות בעורך דין ולא מהווה לו תחליף. אנו ממליצים בכל לשון שלא לנקוט בצעדים מעשיים בהסתמך על תשובה בפורום המבוססת על מידע חלקי וכללי. לכן, בטרם נוקטים בצעד כלשהו יש לפנות לעורך דין, שיבחן את מלוא הפרטים וייתן לכם ייעוץ והכוונה בהתאם לנסיבות.

   

הבהרה : התשובות המובאות במסגרת הפורום אינן ממצות ואינן בגדר חוות דעת משפטית, והן ניתנות כהתרשמות ראשונית שאין בצידה אחריות מקצועית. לקבלת תשובות מפורטות יש לפנות לעו"ד ולהציג בפניו את מלוא המידע והמסמכים הדרושים לעניין. 

הוסף נושא חדש
מכירת שטח לשכן משה דוד   | 16:34 11/11/2020
מכירת שטח מהנחלה לשכן עו``ד גלעד שרגא, מנהל הפורום   | 11:09 12/11/2020
ככל ומכירת השטח נעשתה שלא כדין ובניגוד להוראות רשות מקרקעי ישראל וכל בעלי הזכויות בנחלה ניתן לטעון שהעסקה אינה חוקית ולא תקפה.
יחד עם זאת למי שרכש את הזכויות מאביך ישנה זכות להגיש תביעת פיצויים על כך שהעסקה לא יצאה אל הפועל ונעשתה בחוסר תום לב אם אכן היה ידוע שלא ניתן לממש את המכירה. בכל מצב צריך להכיר בצורה יותר מפורטת את פרטי העסקה כדי לדעת מה הדרך הנכונה להביא לביטול העסקה.
הוסף נושא חדש
עבור לתוכן העמוד