צור קשר
דלג על צור קשר
צור קשר
סגירה

צור קשר

checked
 03-5500661

פורום מושבים ונחלות

פורום זה מנוהל ע"י עו"ד ונוטריון גלעד שרגא, מומחה לדיני אגודות שיתופיות , מושבים, נחלות ומשקים חקלאיים.

 

מטרת הפורום הינה לתת לכם הגולשים, מידע כללי ותשובות ראשוניות לפניותיכם בכל תחום הקשור למגזר החקלאי, דיני אגודות שיתופיות, מושבים, נחלות, בן ממשיך , פיצול נחלה וירושת המשק החקלאי.

 

חשוב לנו להבהיר ולהדגיש, כי תשובה בפורום אינה באה במקום התייעצות והסתייעות בעורך דין ולא מהווה לו תחליף. אנו ממליצים בכל לשון שלא לנקוט בצעדים מעשיים בהסתמך על תשובה בפורום המבוססת על מידע חלקי וכללי. לכן, בטרם נוקטים בצעד כלשהו יש לפנות לעורך דין, שיבחן את מלוא הפרטים וייתן לכם ייעוץ והכוונה בהתאם לנסיבות.

   

הבהרה : התשובות המובאות במסגרת הפורום אינן ממצות ואינן בגדר חוות דעת משפטית, והן ניתנות כהתרשמות ראשונית שאין בצידה אחריות מקצועית. לקבלת תשובות מפורטות יש לפנות לעו"ד ולהציג בפניו את מלוא המידע והמסמכים הדרושים לעניין. 

הוסף נושא חדש
בנייה בנחלה חיים   | 12:42 18/08/2019
בניה בנחלה של ההורים עו``ד גלעד שרגא, מנהל הפורום   | 13:21 18/08/2019
כאשר בני זוג משקיעים יחדיו בנכס משותף לשניהם יש זכויות בנכס. גם בהשקעה בבניית בית מגורים בנחלה יכולה להקנות זכויות לבת/בן הזוג למרות שהקרקע אינה שלהם. צריך לבדוק את ההסכמות שנתנו ע"י בעלי הזכויות בנחלה ואת משך הזמן בו התגוררו בנחלה.
בעת גירושין של בני הזוג אכן יועלו טענות על זכויות בבית המגורים שבנו בני הזוג ומעמד הקרקע עליה נבנה בית המגורים, רצוי להערך לכךמבעוד מועד לפני תחילת הקרע.
הוסף נושא חדש
עבור לתוכן העמוד