צור קשר
דלג על צור קשר
צור קשר
סגירה

צור קשר

checked
 03-5500661
דלג על

פורום מושבים ונחלות

פורום זה מנוהל ע"י עו"ד ונוטריון גלעד שרגא, מומחה לדיני אגודות שיתופיות , מושבים, נחלות ומשקים חקלאיים.

 

מטרת הפורום הינה לתת לכם הגולשים, מידע כללי ותשובות ראשוניות לפניותיכם בכל תחום הקשור למגזר החקלאי, דיני אגודות שיתופיות, מושבים, נחלות, בן ממשיך , פיצול נחלה וירושת המשק החקלאי.

 

חשוב לנו להבהיר ולהדגיש, כי תשובה בפורום אינה באה במקום התייעצות והסתייעות בעורך דין ולא מהווה לו תחליף. אנו ממליצים בכל לשון שלא לנקוט בצעדים מעשיים בהסתמך על תשובה בפורום המבוססת על מידע חלקי וכללי. לכן, בטרם נוקטים בצעד כלשהו יש לפנות לעורך דין, שיבחן את מלוא הפרטים וייתן לכם ייעוץ והכוונה בהתאם לנסיבות.

   

הבהרה : התשובות המובאות במסגרת הפורום אינן ממצות ואינן בגדר חוות דעת משפטית, והן ניתנות כהתרשמות ראשונית שאין בצידה אחריות מקצועית. לקבלת תשובות מפורטות יש לפנות לעו"ד ולהציג בפניו את מלוא המידע והמסמכים הדרושים לעניין. 

הוסף נושא חדש
בן ממשיך רויטל   | 13:01 3/12/2011
האם אני בן ממשיך? עו''ד גלעד שרגא, מנהל הפורום   | 09:50 4/12/2011
רויטל שלום,
על מנת שלבעלך תהיה זכאות יתרה על פני אחיו, הוא צריך להחזיק בהתחייבות של ההורים או מינוי או צוואה שבה מוגדר חלקו של בעלך בנחלה.
אם אין בידו שום מסמך או התחייבות של ההורים מעמדו לא אמור להיות מועדף על פני אחיו רק בשל העובדה שלהם כבר יש משק ולא אין. עליכם לברר בצורה יותר מקצועית מה בדיוק מעמדו של בעלך והאם בעבר היו התחייבויות של ההורים אליו?
בן ממשיך לירון   | 19:39 4/09/2016
הוסף נושא חדש
עבור לתוכן העמוד