צור קשר
דלג על צור קשר
צור קשר
סגירה

צור קשר

checked
 03-5500661
דלג על

פורום מושבים ונחלות

פורום זה מנוהל ע"י עו"ד ונוטריון גלעד שרגא, מומחה לדיני אגודות שיתופיות , מושבים, נחלות ומשקים חקלאיים.

 

מטרת הפורום הינה לתת לכם הגולשים, מידע כללי ותשובות ראשוניות לפניותיכם בכל תחום הקשור למגזר החקלאי, דיני אגודות שיתופיות, מושבים, נחלות, בן ממשיך , פיצול נחלה וירושת המשק החקלאי.

 

חשוב לנו להבהיר ולהדגיש, כי תשובה בפורום אינה באה במקום התייעצות והסתייעות בעורך דין ולא מהווה לו תחליף. אנו ממליצים בכל לשון שלא לנקוט בצעדים מעשיים בהסתמך על תשובה בפורום המבוססת על מידע חלקי וכללי. לכן, בטרם נוקטים בצעד כלשהו יש לפנות לעורך דין, שיבחן את מלוא הפרטים וייתן לכם ייעוץ והכוונה בהתאם לנסיבות.

   

הבהרה : התשובות המובאות במסגרת הפורום אינן ממצות ואינן בגדר חוות דעת משפטית, והן ניתנות כהתרשמות ראשונית שאין בצידה אחריות מקצועית. לקבלת תשובות מפורטות יש לפנות לעו"ד ולהציג בפניו את מלוא המידע והמסמכים הדרושים לעניין. 

הוסף נושא חדש
הסכם ממון נועה שרון   | 14:28 25/07/2017
הסכם ממון נחלה עו``ד גלעד שרגא, מנהל הפורום   | 16:31 25/07/2017
דרישתם של הורי בעלך לחתימת הסכם ממון ביניכם כתנאי לעריכת צוואה לטובתו הינה דרישה מובנת ולגיטימית על מנת להגן על הרכוש שצברו במהלך השנים.
יחד עם זאת הסכם הממון אמור להביא בחשבון את השקעותייך ואת ציפייתך כי במהלך השנים תוכלי גם את להנות מירושתו של בעלך ולכן ניתן לערוך הסכם ממון שיגן על רכושם של ההורים ומצד שני יגן על זכויותיהם של ילדייך ושלך לאורך השנים גם לאחר חתימת ההסכם באופן שלא יקפח אותך.
הוסף נושא חדש
עבור לתוכן העמוד