צור קשר
דלג על צור קשר
צור קשר
סגירה

צור קשר

checked
 03-5500661

פורום מושבים ונחלות

פורום זה מנוהל ע"י עו"ד ונוטריון גלעד שרגא, מומחה לדיני אגודות שיתופיות , מושבים, נחלות ומשקים חקלאיים.

 

מטרת הפורום הינה לתת לכם הגולשים, מידע כללי ותשובות ראשוניות לפניותיכם בכל תחום הקשור למגזר החקלאי, דיני אגודות שיתופיות, מושבים, נחלות, בן ממשיך , פיצול נחלה וירושת המשק החקלאי.

 

חשוב לנו להבהיר ולהדגיש, כי תשובה בפורום אינה באה במקום התייעצות והסתייעות בעורך דין ולא מהווה לו תחליף. אנו ממליצים בכל לשון שלא לנקוט בצעדים מעשיים בהסתמך על תשובה בפורום המבוססת על מידע חלקי וכללי. לכן, בטרם נוקטים בצעד כלשהו יש לפנות לעורך דין, שיבחן את מלוא הפרטים וייתן לכם ייעוץ והכוונה בהתאם לנסיבות.

   

הבהרה : התשובות המובאות במסגרת הפורום אינן ממצות ואינן בגדר חוות דעת משפטית, והן ניתנות כהתרשמות ראשונית שאין בצידה אחריות מקצועית. לקבלת תשובות מפורטות יש לפנות לעו"ד ולהציג בפניו את מלוא המידע והמסמכים הדרושים לעניין. 

הוסף נושא חדש
רכישת נחלה מאבי ilana   | 22:25 21/06/2017
רכישת נחלה מאבי עו``ד גלעד שרגא, מנהל הפורום   | 18:59 22/06/2017
בדרך כלל לאחר פטירת בת הזוג עוברות כל הזכויות בנחלה לבן הזוג שנותר בחיים, כך שלצוואה שערכה האם שנפטרה ראשונה אין משמעות לגבי הנחלה.
בכל הנוגע לרכישת זכויות ותשלומי מיסים אני מציע שתפני לעו"ד לקבלת ייעוץ מסודר. קצת קשה לענות על כך במסגרת הפורום בשל השוני במצב הזכויות בין כל נחלה ובין המושבים השונים.
הוסף נושא חדש
עבור לתוכן העמוד