צור קשר
דלג על צור קשר
צור קשר
סגירה

צור קשר

checked
 03-5500661
דלג על

פורום מושבים ונחלות

פורום זה מנוהל ע"י עו"ד ונוטריון גלעד שרגא, מומחה לדיני אגודות שיתופיות , מושבים, נחלות ומשקים חקלאיים.

 

מטרת הפורום הינה לתת לכם הגולשים, מידע כללי ותשובות ראשוניות לפניותיכם בכל תחום הקשור למגזר החקלאי, דיני אגודות שיתופיות, מושבים, נחלות, בן ממשיך , פיצול נחלה וירושת המשק החקלאי.

 

חשוב לנו להבהיר ולהדגיש, כי תשובה בפורום אינה באה במקום התייעצות והסתייעות בעורך דין ולא מהווה לו תחליף. אנו ממליצים בכל לשון שלא לנקוט בצעדים מעשיים בהסתמך על תשובה בפורום המבוססת על מידע חלקי וכללי. לכן, בטרם נוקטים בצעד כלשהו יש לפנות לעורך דין, שיבחן את מלוא הפרטים וייתן לכם ייעוץ והכוונה בהתאם לנסיבות.

   

הבהרה : התשובות המובאות במסגרת הפורום אינן ממצות ואינן בגדר חוות דעת משפטית, והן ניתנות כהתרשמות ראשונית שאין בצידה אחריות מקצועית. לקבלת תשובות מפורטות יש לפנות לעו"ד ולהציג בפניו את מלוא המידע והמסמכים הדרושים לעניין. 

הוסף נושא חדש
מגרש בהרחבה או בית שני במשק עדי   | 13:30 27/03/2017
מגרש בהרחבה או בית שני במשק עו``ד גלעד שרגא, מנהל הפורום   | 18:26 27/03/2017
אינני שמאי ואיני יודע מה השווי של המשק או של הבית בהרחבה.
כיום מחיריהם של משקים חקלאיים אינו גבוה בהרבה מאשר בית בהרחבה ולכן צריך לערוך השוואה בין האפשרויות על סמך נתונים של שווי.
צריך לקחת בחשבון גם את הוודאות שיש ברישום זכויות במגרש בהרחבה על פני זכאות לבניית בית שני בנחלה. אני מציע שתקבלי נתונים ואומדנים ועימם תפני לקבלת ייעוץ משפטי על כדאיות הזכויות.
הוסף נושא חדש
עבור לתוכן העמוד