צור קשר
דלג על צור קשר
צור קשר
סגירה

צור קשר

checked
 03-5500661

פורום מושבים ונחלות

פורום זה מנוהל ע"י עו"ד ונוטריון גלעד שרגא, מומחה לדיני אגודות שיתופיות , מושבים, נחלות ומשקים חקלאיים.

 

מטרת הפורום הינה לתת לכם הגולשים, מידע כללי ותשובות ראשוניות לפניותיכם בכל תחום הקשור למגזר החקלאי, דיני אגודות שיתופיות, מושבים, נחלות, בן ממשיך , פיצול נחלה וירושת המשק החקלאי.

 

חשוב לנו להבהיר ולהדגיש, כי תשובה בפורום אינה באה במקום התייעצות והסתייעות בעורך דין ולא מהווה לו תחליף. אנו ממליצים בכל לשון שלא לנקוט בצעדים מעשיים בהסתמך על תשובה בפורום המבוססת על מידע חלקי וכללי. לכן, בטרם נוקטים בצעד כלשהו יש לפנות לעורך דין, שיבחן את מלוא הפרטים וייתן לכם ייעוץ והכוונה בהתאם לנסיבות.

   

הבהרה : התשובות המובאות במסגרת הפורום אינן ממצות ואינן בגדר חוות דעת משפטית, והן ניתנות כהתרשמות ראשונית שאין בצידה אחריות מקצועית. לקבלת תשובות מפורטות יש לפנות לעו"ד ולהציג בפניו את מלוא המידע והמסמכים הדרושים לעניין. 

הוסף נושא חדש
גירושים במושב yafit mor   | 14:44 25/10/2016
גירושין במושב שיתופי עו``ד גלעד שרגא, מנהל הפורום   | 15:07 25/10/2016
מכיוון שמדובר במושב שיתופי יש לראות מה אומר תקנון המושב ובו יש התייחסות לעזיבה של המושב או מכירת הזכויות וייתכן ותהיה התייחסות גם לגירושין.
במושב שיתופי הזכויות בבית המגורים אינן מוסדרות בהסכם ישיר מול רשות מקרקעי ישראל והן בדרך כלל מול המושב עצמו ולכן המושב יכול לקבוע מה יהיה מעמד החברים לאחר עזיבה ומכירה.
בדרך כלל מושב אינו מאפשר חברות באגודה ללא שהנך בעל זכויות בבית מגורים.
הוסף נושא חדש
עבור לתוכן העמוד