צור קשר
דלג על צור קשר
צור קשר
סגירה

צור קשר

checked
 03-5500661

פורום מושבים ונחלות

פורום זה מנוהל ע"י עו"ד ונוטריון גלעד שרגא, מומחה לדיני אגודות שיתופיות , מושבים, נחלות ומשקים חקלאיים.

 

מטרת הפורום הינה לתת לכם הגולשים, מידע כללי ותשובות ראשוניות לפניותיכם בכל תחום הקשור למגזר החקלאי, דיני אגודות שיתופיות, מושבים, נחלות, בן ממשיך , פיצול נחלה וירושת המשק החקלאי.

 

חשוב לנו להבהיר ולהדגיש, כי תשובה בפורום אינה באה במקום התייעצות והסתייעות בעורך דין ולא מהווה לו תחליף. אנו ממליצים בכל לשון שלא לנקוט בצעדים מעשיים בהסתמך על תשובה בפורום המבוססת על מידע חלקי וכללי. לכן, בטרם נוקטים בצעד כלשהו יש לפנות לעורך דין, שיבחן את מלוא הפרטים וייתן לכם ייעוץ והכוונה בהתאם לנסיבות.

   

הבהרה : התשובות המובאות במסגרת הפורום אינן ממצות ואינן בגדר חוות דעת משפטית, והן ניתנות כהתרשמות ראשונית שאין בצידה אחריות מקצועית. לקבלת תשובות מפורטות יש לפנות לעו"ד ולהציג בפניו את מלוא המידע והמסמכים הדרושים לעניין. 

הוסף נושא חדש
חיוב בדמי שימוש דורית חנה גרמן   | 16:31 17/03/2016
חיוב בדמי שימוש עו``ד גלעד שרגא, מנהל הפורום   | 16:37 17/03/2016
על פי הוראות רשות מקרקעי ישראל חל איסור על השכרת בית המגורים בנחלה לצדדים שלישיים שאינם בני משפחה ולכן במידה ותבצעו את ההשכרה והדבר יובא לידיעת המינהל, אתן עשויות להיתבע בעתיד לתשלום דמי שימוש על ההכנסות שהפקתם בפועל מדמי השכירות, הדבר נעשה באמצעות שמאי שמעריך את שווי ההכנסות בהתאם לגודל המושכר.
ומה גובה החיוב? דורית חנה גרמן   | 17:35 17/03/2016
גובה חיוב בדמי שימוש עו``ד גלעד שרגא, מנהל הפורום   | 14:11 20/03/2016
הוסף נושא חדש
עבור לתוכן העמוד