צור קשר
דלג על צור קשר
צור קשר
סגירה

צור קשר

checked
 03-5500661
דלג על

פורום מושבים ונחלות

פורום זה מנוהל ע"י עו"ד ונוטריון גלעד שרגא, מומחה לדיני אגודות שיתופיות , מושבים, נחלות ומשקים חקלאיים.

 

מטרת הפורום הינה לתת לכם הגולשים, מידע כללי ותשובות ראשוניות לפניותיכם בכל תחום הקשור למגזר החקלאי, דיני אגודות שיתופיות, מושבים, נחלות, בן ממשיך , פיצול נחלה וירושת המשק החקלאי.

 

חשוב לנו להבהיר ולהדגיש, כי תשובה בפורום אינה באה במקום התייעצות והסתייעות בעורך דין ולא מהווה לו תחליף. אנו ממליצים בכל לשון שלא לנקוט בצעדים מעשיים בהסתמך על תשובה בפורום המבוססת על מידע חלקי וכללי. לכן, בטרם נוקטים בצעד כלשהו יש לפנות לעורך דין, שיבחן את מלוא הפרטים וייתן לכם ייעוץ והכוונה בהתאם לנסיבות.

   

הבהרה : התשובות המובאות במסגרת הפורום אינן ממצות ואינן בגדר חוות דעת משפטית, והן ניתנות כהתרשמות ראשונית שאין בצידה אחריות מקצועית. לקבלת תשובות מפורטות יש לפנות לעו"ד ולהציג בפניו את מלוא המידע והמסמכים הדרושים לעניין. 

הוסף נושא חדש
קבלת משכנתא לנחלה ירון   | 08:22 6/03/2016
קבלת משכנתא לנחלה עו``ד גלעד שרגא, מנהל הפורום   | 16:55 7/03/2016
מבחינת רשות מקרקעי ישראל רק כאשר ישנו יורש אחד תירשם הנחלה על שמו ולכן כאשר קיימת צוואה המורישה למספר יורשים הרי שלכל אחד מהם יש חלק בזכויות הנחלה רק שזכויות אלו אינן רשומות במוסדות ובספרי המקרקעין.
אף אחד מהצאצאים לא יוכל לקבל הלוואת משכנתא עבורו עד שמלוא הזכויות במשק החקלאי יועברו על שמו.
כדי להבטיח את חלקם של יתר היורשים עורכים הסכמי משפחה והסכמי ירושה המלווים בביטחונות עבור יתר היורשים שוויתרו על זכויותיהם בנחלה.
הוסף נושא חדש
עבור לתוכן העמוד