צור קשר
דלג על צור קשר
צור קשר
סגירה

צור קשר

checked
 03-5500661
דלג על

פורום מושבים ונחלות

פורום זה מנוהל ע"י עו"ד ונוטריון גלעד שרגא, מומחה לדיני אגודות שיתופיות , מושבים, נחלות ומשקים חקלאיים.

 

מטרת הפורום הינה לתת לכם הגולשים, מידע כללי ותשובות ראשוניות לפניותיכם בכל תחום הקשור למגזר החקלאי, דיני אגודות שיתופיות, מושבים, נחלות, בן ממשיך , פיצול נחלה וירושת המשק החקלאי.

 

חשוב לנו להבהיר ולהדגיש, כי תשובה בפורום אינה באה במקום התייעצות והסתייעות בעורך דין ולא מהווה לו תחליף. אנו ממליצים בכל לשון שלא לנקוט בצעדים מעשיים בהסתמך על תשובה בפורום המבוססת על מידע חלקי וכללי. לכן, בטרם נוקטים בצעד כלשהו יש לפנות לעורך דין, שיבחן את מלוא הפרטים וייתן לכם ייעוץ והכוונה בהתאם לנסיבות.

   

הבהרה : התשובות המובאות במסגרת הפורום אינן ממצות ואינן בגדר חוות דעת משפטית, והן ניתנות כהתרשמות ראשונית שאין בצידה אחריות מקצועית. לקבלת תשובות מפורטות יש לפנות לעו"ד ולהציג בפניו את מלוא המידע והמסמכים הדרושים לעניין. 

הוסף נושא חדש
משק בירושה d   | 16:47 2/02/2016
משק בירושה עו``ד גלעד שרגא, מנהל הפורום   | 17:12 2/02/2016
המשך לשאלה d   | 17:20 2/02/2016
המשך שאלת ירושת משק עו``ד גלעד שרגא, מנהל הפורום   | 17:43 2/02/2016
ההסכם תקף כמו כל הסכם, העובדה שברשויות מינהל מקרקעי ישראל לא ניתן לאוכפו ולרשום את זכויות 2 הצדדים לא אומר שההתחייבות אינה שרירא וקיימת וניתן לתבוע את אכיפת ההסכם כך שהמשק יימכר אם הוראות ההסכם לא יבוצעו.

דור ההמשך יכולים להישאר בעלי זכויות חוזיות מכח ההסכם שנעשה ע"י הוריהם. דבר זה אינו אידאלי ורצוי לאפשר נקודות יציאה שבהן צד אחד ירכוש את מלוא הזכויות מהצד השני.
הוסף נושא חדש
עבור לתוכן העמוד