צור קשר
דלג על צור קשר
צור קשר
סגירה

צור קשר

checked
 03-5500661
דלג על

פורום מושבים ונחלות

פורום זה מנוהל ע"י עו"ד ונוטריון גלעד שרגא, מומחה לדיני אגודות שיתופיות , מושבים, נחלות ומשקים חקלאיים.

 

מטרת הפורום הינה לתת לכם הגולשים, מידע כללי ותשובות ראשוניות לפניותיכם בכל תחום הקשור למגזר החקלאי, דיני אגודות שיתופיות, מושבים, נחלות, בן ממשיך , פיצול נחלה וירושת המשק החקלאי.

 

חשוב לנו להבהיר ולהדגיש, כי תשובה בפורום אינה באה במקום התייעצות והסתייעות בעורך דין ולא מהווה לו תחליף. אנו ממליצים בכל לשון שלא לנקוט בצעדים מעשיים בהסתמך על תשובה בפורום המבוססת על מידע חלקי וכללי. לכן, בטרם נוקטים בצעד כלשהו יש לפנות לעורך דין, שיבחן את מלוא הפרטים וייתן לכם ייעוץ והכוונה בהתאם לנסיבות.

   

הבהרה : התשובות המובאות במסגרת הפורום אינן ממצות ואינן בגדר חוות דעת משפטית, והן ניתנות כהתרשמות ראשונית שאין בצידה אחריות מקצועית. לקבלת תשובות מפורטות יש לפנות לעו"ד ולהציג בפניו את מלוא המידע והמסמכים הדרושים לעניין. 

הוסף נושא חדש
סוגייה אילנה   | 21:18 6/01/2015
פירוק שיתוף בנחלה עו''ד גלעד שרגא, מנהל הפורום   | 21:26 6/01/2015
אילנה שלום,

אם זה ההסכם אליו הגעתם והרצון הינו לחלק את ירושת הנחלה באופן שווה בין כלל היורשים, הדרך שהוצעה בשאלתך הינה דרך ראויה מכיוון שהיא מאפשרת לאחד האחים לרכוש את הזכויות של הנחלה במחיר השוק ולפצות את יתר האחים בהסתמך על מחיר השוק.
מכיוון שאין לי את הנתונים על הנחלה והמשפחה והאם מונה בן ממשיך או נערכה צוואה אני מעריך שתאור ההסכמות אליהם הגיעו הצדדים תאפשר את פירוק השיתוף וחלוקת התמורה בין כולם.
פירוק שיתוף אילנה   | 23:29 9/01/2015
פירוק שיתוף בנחלה עו''ד גלעד שרגא, מנהל הפורום   | 14:35 12/01/2015
הוסף נושא חדש
עבור לתוכן העמוד