צור קשר
דלג על צור קשר
צור קשר
סגירה

צור קשר

checked
 03-5500661

פורום מושבים ונחלות

פורום זה מנוהל ע"י עו"ד ונוטריון גלעד שרגא, מומחה לדיני אגודות שיתופיות , מושבים, נחלות ומשקים חקלאיים.

 

מטרת הפורום הינה לתת לכם הגולשים, מידע כללי ותשובות ראשוניות לפניותיכם בכל תחום הקשור למגזר החקלאי, דיני אגודות שיתופיות, מושבים, נחלות, בן ממשיך , פיצול נחלה וירושת המשק החקלאי.

 

חשוב לנו להבהיר ולהדגיש, כי תשובה בפורום אינה באה במקום התייעצות והסתייעות בעורך דין ולא מהווה לו תחליף. אנו ממליצים בכל לשון שלא לנקוט בצעדים מעשיים בהסתמך על תשובה בפורום המבוססת על מידע חלקי וכללי. לכן, בטרם נוקטים בצעד כלשהו יש לפנות לעורך דין, שיבחן את מלוא הפרטים וייתן לכם ייעוץ והכוונה בהתאם לנסיבות.

   

הבהרה : התשובות המובאות במסגרת הפורום אינן ממצות ואינן בגדר חוות דעת משפטית, והן ניתנות כהתרשמות ראשונית שאין בצידה אחריות מקצועית. לקבלת תשובות מפורטות יש לפנות לעו"ד ולהציג בפניו את מלוא המידע והמסמכים הדרושים לעניין. 

הוסף נושא חדש
אסיפה כללית אושרית מכלוף   | 10:20 6/01/2015
קבלה לחברות - אסיפה כללית עו''ד גלעד שרגא, מנהל הפורום   | 11:06 6/01/2015
אושרית שלום,

האסיפה הכללית של האגודה הינה הגוף שבסמכותו להכריע האם לקבל או לדחות קבלת חברים חדשים לאגודה השיתופית אך החלטה זו צריכה להיות הגיונית ומנומקת על סמך אילו טיעונים דוחה האגודה את הקבלה לחברות.
כאשר הנימוקים אינם ענייניים וסותרים כללי צדק טבעי יכול בית משפט לכפות על האגודה את קבלת החברים.
במידה ואת סבורה שנעשה לך עוול ללא כל הצדקה וזכויותייך נפגעו, רצוי שתפני לקבלת ייעוץ משפטי בהקדם על מנת שלא יטענו בעתיד שישנת על זכויותייך.
הוסף נושא חדש
עבור לתוכן העמוד