צור קשר
דלג על צור קשר
צור קשר
סגירה

צור קשר

checked
 03-5500661

פורום מושבים ונחלות

פורום זה מנוהל ע"י עו"ד ונוטריון גלעד שרגא, מומחה לדיני אגודות שיתופיות , מושבים, נחלות ומשקים חקלאיים.

 

מטרת הפורום הינה לתת לכם הגולשים, מידע כללי ותשובות ראשוניות לפניותיכם בכל תחום הקשור למגזר החקלאי, דיני אגודות שיתופיות, מושבים, נחלות, בן ממשיך , פיצול נחלה וירושת המשק החקלאי.

 

חשוב לנו להבהיר ולהדגיש, כי תשובה בפורום אינה באה במקום התייעצות והסתייעות בעורך דין ולא מהווה לו תחליף. אנו ממליצים בכל לשון שלא לנקוט בצעדים מעשיים בהסתמך על תשובה בפורום המבוססת על מידע חלקי וכללי. לכן, בטרם נוקטים בצעד כלשהו יש לפנות לעורך דין, שיבחן את מלוא הפרטים וייתן לכם ייעוץ והכוונה בהתאם לנסיבות.

   

הבהרה : התשובות המובאות במסגרת הפורום אינן ממצות ואינן בגדר חוות דעת משפטית, והן ניתנות כהתרשמות ראשונית שאין בצידה אחריות מקצועית. לקבלת תשובות מפורטות יש לפנות לעו"ד ולהציג בפניו את מלוא המידע והמסמכים הדרושים לעניין. 

הוסף נושא חדש
עדיפות לבני המושב קרן צביקה   | 18:48 16/10/2014
עדיפות לבני מושב עו''ד גלעד שרגא, מנהל הפורום   | 10:12 19/10/2014
כל עוד המדובר בהקצאה של מגרשים אשר רשות מקרקעי ישראל מאשרת אותם, יכול המושב לתת עדיפות לבני המקום על פני נקלטים חיצוניים המדובר בקרקע שגם למושב יש בה חלק והחלטותיו בעניין בעלות משמעות ומחייבות.
יחד עם זאת, כיום מחייבת רשות מקרקעי ישראל להוציא למכרז חיצוני ולשיווק אחוז מסוים של המגרשים כך שתתאפשר גם קליטת רוכשים מחוץ למושב.
הוסף נושא חדש
עבור לתוכן העמוד