צור קשר
דלג על צור קשר
צור קשר
סגירה

צור קשר

checked
 03-5500661
דלג על

פורום מושבים ונחלות

פורום זה מנוהל ע"י עו"ד ונוטריון גלעד שרגא, מומחה לדיני אגודות שיתופיות , מושבים, נחלות ומשקים חקלאיים.

 

מטרת הפורום הינה לתת לכם הגולשים, מידע כללי ותשובות ראשוניות לפניותיכם בכל תחום הקשור למגזר החקלאי, דיני אגודות שיתופיות, מושבים, נחלות, בן ממשיך , פיצול נחלה וירושת המשק החקלאי.

 

חשוב לנו להבהיר ולהדגיש, כי תשובה בפורום אינה באה במקום התייעצות והסתייעות בעורך דין ולא מהווה לו תחליף. אנו ממליצים בכל לשון שלא לנקוט בצעדים מעשיים בהסתמך על תשובה בפורום המבוססת על מידע חלקי וכללי. לכן, בטרם נוקטים בצעד כלשהו יש לפנות לעורך דין, שיבחן את מלוא הפרטים וייתן לכם ייעוץ והכוונה בהתאם לנסיבות.

   

הבהרה : התשובות המובאות במסגרת הפורום אינן ממצות ואינן בגדר חוות דעת משפטית, והן ניתנות כהתרשמות ראשונית שאין בצידה אחריות מקצועית. לקבלת תשובות מפורטות יש לפנות לעו"ד ולהציג בפניו את מלוא המידע והמסמכים הדרושים לעניין. 

הוסף נושא חדש
פסק דין הצהרתי אלברט   | 21:58 28/05/2014
פסק דין הצהרתי - משק חקלאי עו''ד גלעד שרגא, מנהל הפורום   | 09:37 2/06/2014
אלברט שלום,
זה שאתה מתגורר בבית המגורים במשק החקלאי אינו מחייב שתקבל עדיפות על פני אחיך אבל אם הפעלת את הנחלה ועבדת בה ואתה בעל הכשירות להיות בעל המשק, תינתן לך עדיפות על פני יתר האחים.
בכדי שהמשק יירשם רק על שמך אין חובה להגיע לבית משפט ולקבל פסק דין הצהרתי, ניתן לעשות זאת כאשר קיימת הסכמה בין כלל היורשים באמצעות הסכם.
לגבי חלוקת חלקת המגורים ל - 4 מגרשים, הדבר אינו עומד על הפרק כיום, ייתכן ובעתיד תהיה אפשרות לבצע פיצולים נוספים.
תודה /המשך אלברט   | 15:04 8/06/2014
הוסף נושא חדש
עבור לתוכן העמוד