צור קשר
דלג על צור קשר
צור קשר
סגירה

צור קשר

checked
 03-5500661
דלג על

פורום מושבים ונחלות

פורום זה מנוהל ע"י עו"ד ונוטריון גלעד שרגא, מומחה לדיני אגודות שיתופיות , מושבים, נחלות ומשקים חקלאיים.

 

מטרת הפורום הינה לתת לכם הגולשים, מידע כללי ותשובות ראשוניות לפניותיכם בכל תחום הקשור למגזר החקלאי, דיני אגודות שיתופיות, מושבים, נחלות, בן ממשיך , פיצול נחלה וירושת המשק החקלאי.

 

חשוב לנו להבהיר ולהדגיש, כי תשובה בפורום אינה באה במקום התייעצות והסתייעות בעורך דין ולא מהווה לו תחליף. אנו ממליצים בכל לשון שלא לנקוט בצעדים מעשיים בהסתמך על תשובה בפורום המבוססת על מידע חלקי וכללי. לכן, בטרם נוקטים בצעד כלשהו יש לפנות לעורך דין, שיבחן את מלוא הפרטים וייתן לכם ייעוץ והכוונה בהתאם לנסיבות.

   

הבהרה : התשובות המובאות במסגרת הפורום אינן ממצות ואינן בגדר חוות דעת משפטית, והן ניתנות כהתרשמות ראשונית שאין בצידה אחריות מקצועית. לקבלת תשובות מפורטות יש לפנות לעו"ד ולהציג בפניו את מלוא המידע והמסמכים הדרושים לעניין. 

הוסף נושא חדש
זכויות באגודה יצרנית נתנאל   | 20:42 31/12/2013
זכויות באגודה יצרנית עו''ד גלעד שרגא, מנהל הפורום   | 10:36 5/01/2014
כאשר נמכרות הזכויות בנחלה נמכרות עימה גם הזכויות של החבר באגודה. כאשר מדובר באגודה יצרנית של כלל החברים באגודה הרי שאין חובה על האגודה לפצות את החבר שמוכר את זכויותיו.
כאשר מדובר באגודה יצרנית שהוקמה ע"י מספר מצומצם של חברים, מכירת הנחלה יכולה לזכות את המוכר כאשר הוא מוכר גם את זכויותיו באגודה שהוקמה וזאת בהתאם להוראות יציאה מהאגודה כפי שמופיע בתקנון שחל על האגודה.
הוסף נושא חדש
עבור לתוכן העמוד