צור קשר
דלג על צור קשר
צור קשר
סגירה

צור קשר

checked
 03-5500661
דלג על

פורום מושבים ונחלות

פורום זה מנוהל ע"י עו"ד ונוטריון גלעד שרגא, מומחה לדיני אגודות שיתופיות , מושבים, נחלות ומשקים חקלאיים.

 

מטרת הפורום הינה לתת לכם הגולשים, מידע כללי ותשובות ראשוניות לפניותיכם בכל תחום הקשור למגזר החקלאי, דיני אגודות שיתופיות, מושבים, נחלות, בן ממשיך , פיצול נחלה וירושת המשק החקלאי.

 

חשוב לנו להבהיר ולהדגיש, כי תשובה בפורום אינה באה במקום התייעצות והסתייעות בעורך דין ולא מהווה לו תחליף. אנו ממליצים בכל לשון שלא לנקוט בצעדים מעשיים בהסתמך על תשובה בפורום המבוססת על מידע חלקי וכללי. לכן, בטרם נוקטים בצעד כלשהו יש לפנות לעורך דין, שיבחן את מלוא הפרטים וייתן לכם ייעוץ והכוונה בהתאם לנסיבות.

   

הבהרה : התשובות המובאות במסגרת הפורום אינן ממצות ואינן בגדר חוות דעת משפטית, והן ניתנות כהתרשמות ראשונית שאין בצידה אחריות מקצועית. לקבלת תשובות מפורטות יש לפנות לעו"ד ולהציג בפניו את מלוא המידע והמסמכים הדרושים לעניין. 

הוסף נושא חדש
סיפוח שטחים ציבוריים במושב לנחלות אליהו גוילי   | 11:39 13/10/2013
סיפוח שטחים ציבוריים לנחלות עו''ד גלעד שרגא, מנהל הפורום   | 22:32 14/10/2013
ועד האגודה יכול להגיש תוכנית תב"ע חדשה ובה להגדיר מחדש את גבולות הנחלות תוך שינויים של שטחי הציבור באופן שלא יפגע בגודלם הקיים של שטחי הציבור.
פעמים רבות יש צורך בביצוע התאמות של קביעת שטחי הנחלות לתוכניות חדשות ועדכניות דבר המצריך "לקיחת שטח מתוך השטח הציבורי, כמובן שתוכניות אלו צריכולת להיות מאושרות בוועדות השונות, מקומית ומחוזית.
הוסף נושא חדש
עבור לתוכן העמוד