צור קשר
דלג על צור קשר
צור קשר
סגירה

צור קשר

checked
 03-5500661
דלג על

פורום מושבים ונחלות

פורום זה מנוהל ע"י עו"ד ונוטריון גלעד שרגא, מומחה לדיני אגודות שיתופיות , מושבים, נחלות ומשקים חקלאיים.

 

מטרת הפורום הינה לתת לכם הגולשים, מידע כללי ותשובות ראשוניות לפניותיכם בכל תחום הקשור למגזר החקלאי, דיני אגודות שיתופיות, מושבים, נחלות, בן ממשיך , פיצול נחלה וירושת המשק החקלאי.

 

חשוב לנו להבהיר ולהדגיש, כי תשובה בפורום אינה באה במקום התייעצות והסתייעות בעורך דין ולא מהווה לו תחליף. אנו ממליצים בכל לשון שלא לנקוט בצעדים מעשיים בהסתמך על תשובה בפורום המבוססת על מידע חלקי וכללי. לכן, בטרם נוקטים בצעד כלשהו יש לפנות לעורך דין, שיבחן את מלוא הפרטים וייתן לכם ייעוץ והכוונה בהתאם לנסיבות.

   

הבהרה : התשובות המובאות במסגרת הפורום אינן ממצות ואינן בגדר חוות דעת משפטית, והן ניתנות כהתרשמות ראשונית שאין בצידה אחריות מקצועית. לקבלת תשובות מפורטות יש לפנות לעו"ד ולהציג בפניו את מלוא המידע והמסמכים הדרושים לעניין. 

הוסף נושא חדש
כאות להיות חבר וועד אגודה אביטל   | 15:08 21/07/2013
זכאות להיות חבר אגודה עו''ד גלעד שרגא, מנהל הפורום   | 09:56 22/07/2013
המשך לשאלה שחר   | 08:44 12/09/2013
המשך לשאלה עו''ד גלעד שרגא, מנהל הפורום   | 11:19 15/09/2013
הפרשנות שאת נתת לבן ממשיך, היא נכונה אבל מה לעשות ואגודות שיתופיות אינן בוחנות מידי יום את התנהגותו של הבן הממשיך והאם הוא ממלא אחר התחייבויותיו.
ברגע שהוא התקבל לחברות ועמד בדרישות הוא הופך להיות חבר אגודה מן המניין וכל המעוניין לטעון אחר כנגדו מוזמן להסב את תשומת לבה של האגודה לכך ולבקש שיינקטו כנגדו בצעדים להוצאה מחברות.
הוסף נושא חדש
עבור לתוכן העמוד