צור קשר
דלג על צור קשר
צור קשר
סגירה

צור קשר

checked
 03-5500661
דלג על

פורום מושבים ונחלות

פורום זה מנוהל ע"י עו"ד ונוטריון גלעד שרגא, מומחה לדיני אגודות שיתופיות , מושבים, נחלות ומשקים חקלאיים.

 

מטרת הפורום הינה לתת לכם הגולשים, מידע כללי ותשובות ראשוניות לפניותיכם בכל תחום הקשור למגזר החקלאי, דיני אגודות שיתופיות, מושבים, נחלות, בן ממשיך , פיצול נחלה וירושת המשק החקלאי.

 

חשוב לנו להבהיר ולהדגיש, כי תשובה בפורום אינה באה במקום התייעצות והסתייעות בעורך דין ולא מהווה לו תחליף. אנו ממליצים בכל לשון שלא לנקוט בצעדים מעשיים בהסתמך על תשובה בפורום המבוססת על מידע חלקי וכללי. לכן, בטרם נוקטים בצעד כלשהו יש לפנות לעורך דין, שיבחן את מלוא הפרטים וייתן לכם ייעוץ והכוונה בהתאם לנסיבות.

   

הבהרה : התשובות המובאות במסגרת הפורום אינן ממצות ואינן בגדר חוות דעת משפטית, והן ניתנות כהתרשמות ראשונית שאין בצידה אחריות מקצועית. לקבלת תשובות מפורטות יש לפנות לעו"ד ולהציג בפניו את מלוא המידע והמסמכים הדרושים לעניין. 

הוסף נושא חדש
סגירת מעבר דרך עפר אייל   | 09:06 15/09/2013
סגירת מעבר דרך עפרקורץ עו''ד גלעד שרגא, מנהל הפורום   | 11:11 15/09/2013
אין כל היתר לתושב הרחבה לעשות שימוש בדרכים ציבוריות או בשטחי האגודה ללא שקיבל היתר לכך. התשובה נמצאת בגוף השאלה כפי שציינת.
על כל פנים, השטחים המצויים בתחום המושב הינם באחריות האגודה / הוועד המקומי ולהם הזכות והסמכות לקבוע איזה שימוש יעשה במקרקעין אלו. תוכל לפנות לוועד המקומי במידה ולא תמצא אוזן קשובה בועד האגודה.
הוסף נושא חדש
עבור לתוכן העמוד