צור קשר
דלג על צור קשר
צור קשר
סגירה

צור קשר

checked
 03-5500661
דלג על

פורום מושבים ונחלות

פורום זה מנוהל ע"י עו"ד ונוטריון גלעד שרגא, מומחה לדיני אגודות שיתופיות , מושבים, נחלות ומשקים חקלאיים.

 

מטרת הפורום הינה לתת לכם הגולשים, מידע כללי ותשובות ראשוניות לפניותיכם בכל תחום הקשור למגזר החקלאי, דיני אגודות שיתופיות, מושבים, נחלות, בן ממשיך , פיצול נחלה וירושת המשק החקלאי.

 

חשוב לנו להבהיר ולהדגיש, כי תשובה בפורום אינה באה במקום התייעצות והסתייעות בעורך דין ולא מהווה לו תחליף. אנו ממליצים בכל לשון שלא לנקוט בצעדים מעשיים בהסתמך על תשובה בפורום המבוססת על מידע חלקי וכללי. לכן, בטרם נוקטים בצעד כלשהו יש לפנות לעורך דין, שיבחן את מלוא הפרטים וייתן לכם ייעוץ והכוונה בהתאם לנסיבות.

   

הבהרה : התשובות המובאות במסגרת הפורום אינן ממצות ואינן בגדר חוות דעת משפטית, והן ניתנות כהתרשמות ראשונית שאין בצידה אחריות מקצועית. לקבלת תשובות מפורטות יש לפנות לעו"ד ולהציג בפניו את מלוא המידע והמסמכים הדרושים לעניין. 

הוסף נושא חדש
זכות הצבעה לחבר אגודה שיתופית אמנון   | 15:05 30/06/2013
זכות הצבעה של חבר אגודה שיתופית עו''ד גלעד שרגא, מנהל הפורום   | 17:32 7/07/2013
קיומו של רישום בטאבו או במינהל מקרקעי ישראל המראה זכות על בעלות או חכירה של מקרקעין המצויים בשטח האגודה אינם בהכרח מצביעים על היותו של האדם הרשום חבר אגודה.
נושא החברות באגודה מצוי בתקנון האגודה ורק בו, כך שייתכן מצב בו אדם מחזיק נכס ורשום כבעלים של נכס אך הוא אינו עוד חבר אגודה לאחר שהוצא ממנה.
לכן התשובה מצויה בתקנון האגודה וברשום בפנקס חברי האגודה.
הוסף נושא חדש
עבור לתוכן העמוד