צור קשר
דלג על צור קשר
צור קשר
סגירה

צור קשר

checked
 03-5500661
דלג על

פורום מושבים ונחלות

פורום זה מנוהל ע"י עו"ד ונוטריון גלעד שרגא, מומחה לדיני אגודות שיתופיות , מושבים, נחלות ומשקים חקלאיים.

 

מטרת הפורום הינה לתת לכם הגולשים, מידע כללי ותשובות ראשוניות לפניותיכם בכל תחום הקשור למגזר החקלאי, דיני אגודות שיתופיות, מושבים, נחלות, בן ממשיך , פיצול נחלה וירושת המשק החקלאי.

 

חשוב לנו להבהיר ולהדגיש, כי תשובה בפורום אינה באה במקום התייעצות והסתייעות בעורך דין ולא מהווה לו תחליף. אנו ממליצים בכל לשון שלא לנקוט בצעדים מעשיים בהסתמך על תשובה בפורום המבוססת על מידע חלקי וכללי. לכן, בטרם נוקטים בצעד כלשהו יש לפנות לעורך דין, שיבחן את מלוא הפרטים וייתן לכם ייעוץ והכוונה בהתאם לנסיבות.

   

הבהרה : התשובות המובאות במסגרת הפורום אינן ממצות ואינן בגדר חוות דעת משפטית, והן ניתנות כהתרשמות ראשונית שאין בצידה אחריות מקצועית. לקבלת תשובות מפורטות יש לפנות לעו"ד ולהציג בפניו את מלוא המידע והמסמכים הדרושים לעניין. 

הוסף נושא חדש
ירושה נירה   | 18:52 16/05/2013
רישום ירושה במשק חקלאי עו''ד גלעד שרגא, מנהל הפורום   | 10:06 19/05/2013
כיום, לא ניתן לרשום את הירושה בין 2 האחים ברישומי האגודה ו/או מינהל מקרקעי ישראל.
כל הסכמה בין האחים צריכה להיעשות במסגרת עריכת הסכם מיוחד בינהם ובו תהינה התייחסויות להשלכות שעתידות להיות לחלוקת המשק ביניהם כאשר בפועל המשק יירשם רק על שמו של יורש אחד.
במסגרת ההסכם יש לקחת בחשבון גם חלוקת תמורות בעתיד וזכויות שיש בחלקות ב'' ו ג'' ולהבטיח באמצעות בטחונות את החלוקה הצודקת בין היורשים.
הוסף נושא חדש
עבור לתוכן העמוד