צור קשר
דלג על צור קשר
צור קשר
סגירה

צור קשר

checked
 03-5500661

חוזר משרד - 46/2014

משרדנו מביא בפניכם סקירת מאמרים, פסקי דין, פסקי בוררות, החלטות שניתנו על ידי רשם האגודות השיתופיות והחלטות רשות מקרקעי ישראל, אשר פורסמו לאחרונה בתחום המגזר החקלאי, בנושא אגודות שיתופיות, מושבים, משקים חקלאיים, נחלות, "בן ממשיך", משקי עזר, מיסוי מקרקעין, וירושת המשק החקלאי.

 

 

 

 

 

 

פיצול נחלה במושבים פתרון למצוקת הדיור -

 

מאמר של המשרד שפורסם ב- ynet - מה אם היו מספרים לכם שיש מקום לאלפי יחידות צמודות-קרקע באזורים איכותיים ובמחירים נמוכים משמעותית ממחירי השוק, שאותן ניתן לשווק ולממש כבר כעת? הקרקעות המדוברות הן השטחים הפנויים שבחלקות המגורים של המושבניקים בעלי הנחלות, שמיועדות כבר היום למטרות מגורים ללא צורך בהליכי תכנון.

 

לקריאת הכתבה

 

 

 

במושבים יוכלו להקים שותפויות של 7 רפתנים  -

ועדת הכלכלה אישרה למושבניקים להתאגד בשותפויות, על מנת שיעמדו בדרישות מתווה לוקר להגדלת ייצור החלב ברפתות. הוועדה הורתה להכין מודל לאגודות שיתופיות עד אוקטובר.

 

לקריאת הכתבה

 

 

 

חגיגות במועצת הלול -

מועצת הלול אינה שונה מתחומים אחרים בכלכלה, שבהם חוגגים מקורבים ומקושרים על חשבון הציבור הרחב. תקציב עצום יש למועצת הלול הישראלית, 124 מיליון שקל בשנה, המממן, בין השאר, משכורות לכ–210 עובדים. לצורך השוואה, למועצת החלב, שמשרתת יותר חקלאים, יש תקציב של כ–60 מיליון שקל ו–40 עובדים.


לקריאת הכתבה

 

 

 

 

 

 

ניוזלטר זה הינו למידע כללי בלבד, ואינו נועד בשום מקרה לשמש כייעוץ משפטי ו/או כתחליף לייעוץ משפטי. אין להסתמך על האמור מבלי להיוועץ עם עורך דין העוסק בתחום בטרם נקיטת כל פעולה או קבלת כל החלטה.

 

 

ניוזלטר זה נשלח אליך היות שהינך מופיע/ה ברשומותינו כמי שהסכימ/ה לקבל את חוזר המשרד המופץ ע"י משרדנו באם לא נתת הסכמתך כאמור, אנא קבל/י התנצלותנו. במידה ואינך מעוניין/ת לקבל הודעות דומות בעתיד, נא שלח/י הודעה באמצעות הקישור המפויע בתחתית העמוד.

 

לשאלות והערות ניתן לפנות למנהל האתר בדוא"ל office@gilad-law.co.il

טל' - 03-6935310

 

כדי שיתאפשר לך לעקוב וליהנות מכל התכנים באמצעות הפייסבוק, ניתן להיכנס לדף הפייסבוק של המשרד

 ולעשות לנו LIKE .

סלוגן
דלג על סלוגן

אנחנו כאן בשבילכם לייעוץ והכוונה משפטית

במייל, בפורום ובטלפון – 03-5500661

עבור לתוכן העמוד