צור קשר
דלג על צור קשר
צור קשר
סגירה

צור קשר

checked
 03-5500661

חוזר משרד - 45/2014

משרדנו מביא בפניכם סקירת מאמרים, פסקי דין, פסקי בוררות, החלטות שניתנו על ידי רשם האגודות השיתופיות והחלטות רשות מקרקעי ישראל, אשר פורסמו לאחרונה בתחום המגזר החקלאי, בנושא אגודות שיתופיות, מושבים, משקים חקלאיים, נחלות, "בן ממשיך", משקי עזר, מיסוי מקרקעין, וירושת המשק החקלאי.

 

 

 

 

 

 

בן ממשיך? אינך מוזמן לשולחן ליל הסדר -

 

מאמר לרגל חג הפסח שפורסם ב- NRG מעריב בעניין הבן הממשיך שהיה חלק אינטגרלי מהמשפחה במשך שנים, והפך ביום בהיר אחד לבן המועדף על הוריו, מנוכר מצד אחיו, כמי שהפנה עורף לאחיו בכך שאבטח את ירושתו כבר במהלך חייו.

 

לקריאת הכתבה

 

 

 

חשש למתן הטבות ע"י מועצת המינהל למשפחת שרון -

בעקבות הדיון בהכשרת מתקן האנרגיה הסולארית העצום שהקים גלעד שרון בחוות השקמים, פנתה התנועה לאיכות השלטון אל שר השיכון: "חשש כי העלאת הנושא לדיון במועצת מקרקעי ישראל מועדת להיטיב עם בני משפחת שרון".

 

לקריאת הכתבה

 

 

 

חלם ברשות מקרקעי ישראל -

מנהל מקרקעי ישראל, או רשות מקרקעי ישראל בשמה לאחר הרפורמה, היא גורם קריטי במקום בו 93% מהקרקעות בידי המדינה. גורם חשוב בתוך הרשות היא חטיבת השירות, שמטרתה "הגברת השירותיות, היעילות והפניות ללקוחות". כל כך חשובה חטיבת השירות, עד שהיא פועלת ללא מנהל כבר למעלה מחצי שנה, מאז עזב זה האחרון בספטמבר 13'.


לקריאת הכתבה

 

 

 

 

 

 

ניוזלטר זה הינו למידע כללי בלבד, ואינו נועד בשום מקרה לשמש כייעוץ משפטי ו/או כתחליף לייעוץ משפטי. אין להסתמך על האמור מבלי להיוועץ עם עורך דין העוסק בתחום בטרם נקיטת כל פעולה או קבלת כל החלטה.

 

 

ניוזלטר זה נשלח אליך היות שהינך מופיע/ה ברשומותינו כמי שהסכימ/ה לקבל את חוזר המשרד המופץ ע"י משרדנו באם לא נתת הסכמתך כאמור, אנא קבל/י התנצלותנו. במידה ואינך מעוניין/ת לקבל הודעות דומות בעתיד, נא שלח/י הודעה באמצעות הקישור המפויע בתחתית העמוד.

 

לשאלות והערות ניתן לפנות למנהל האתר בדוא"ל office@gilad-law.co.il

טל' - 03-6935310

 

כדי שיתאפשר לך לעקוב וליהנות מכל התכנים באמצעות הפייסבוק, ניתן להיכנס לדף הפייסבוק של המשרד

 ולעשות לנו LIKE .

סלוגן
דלג על סלוגן

אנחנו כאן בשבילכם לייעוץ והכוונה משפטית

במייל, בפורום ובטלפון – 03-5500661

עבור לתוכן העמוד