צור קשר
דלג על צור קשר
צור קשר
סגירה

צור קשר

checked
 03-5500661

חוזר משרד - 43/2014

משרדנו מביא בפניכם סקירת מאמרים, פסקי דין, פסקי בוררות, החלטות שניתנו על ידי רשם האגודות השיתופיות והחלטות רשות מקרקעי ישראל, אשר פורסמו לאחרונה בתחום המגזר החקלאי, בנושא אגודות שיתופיות, מושבים, משקים חקלאיים, נחלות, "בן ממשיך", משקי עזר, מיסוי מקרקעין, וירושת המשק החקלאי.

 

  

 

ניתן לבצע שימושים נוספים בחלקת המגורים בנחלה -

 

כתבה של המשרד שפורסמה באתר - nrg מעריב - האם הקמת יקב בשטח המשק החקלאי בסמוך לכרם הענבים נחשבת לפעילות לא חקלאית? האם הפיכת חוות הסוסים לטיפולית, מחייבת מתן היתר לשימוש חורג? החלטה חדשה של רשות מקרקעי ישראל מרחיבה את סוגי השימושים המותרים במשק החקלאי.

לקריאת הכתבה

 

 

 

אושר חתימה על הסכמי חכירה לדורות בנחלות -

 

כתבה של המשרד על החלטת מועצת מקרקעי ישראל שתאפשר לבעלי הנחלות לחתום על הסכמי חכירה ישירים עם רמ"י לתקופה של 49 שנה, לאחר שגם האגודות עצמן יחתמו על ההסכם מול רשות מקרקעי ישראל.

 

 לקריאת הכתבה

 

 

 

-הרפתנים זועמים - 


בכל פעם שמדברים על רפורמה במשק החלב פונים לחוליה החלשה ביותר בשרשרת הערך, אל החקלאי והרפתן. בעקבות רפורמת לוקר ירד מחיר המטרה לליטר חלב והוא עומד היום על 2.12 שקלים לליטר בשערי המחלבה

 

לקריאת הכתבה 


 

 

 

 

 

 

 

 

ניוזלטר זה הינו למידע כללי בלבד, ואינו נועד בשום מקרה לשמש כייעוץ משפטי ו/או כתחליף לייעוץ משפטי. אין להסתמך על האמור מבלי להיוועץ עם עורך דין העוסק בתחום בטרם נקיטת כל פעולה או קבלת כל החלטה.

 

 

ניוזלטר זה נשלח אליך היות שהינך מופיע/ה ברשומותינו כמי שהסכימ/ה לקבל את חוזר המשרד המופץ ע"י משרדנו באם לא נתת הסכמתך כאמור, אנא קבל/י התנצלותנו. במידה ואינך מעוניין/ת לקבל הודעות דומות בעתיד, נא שלח/י הודעה באמצעות הקישור המפויע בתחתית העמוד.

 

לשאלות והערות ניתן לפנות למנהל האתר בדוא"ל office@gilad-law.co.il

טל' - 03-6935310

 

כדי שיתאפשר לך לעקוב וליהנות מכל התכנים באמצעות הפייסבוק, ניתן להיכנס לדף הפייסבוק של המשרד

 ולעשות לנו LIKE .

סלוגן
דלג על סלוגן

אנחנו כאן בשבילכם לייעוץ והכוונה משפטית

במייל, בפורום ובטלפון – 03-5500661

עבור לתוכן העמוד