צור קשר
דלג על צור קשר
צור קשר
סגירה

צור קשר

checked
 03-5500661

חוזר משרד - 42/2014

משרדנו מביא בפניכם סקירת מאמרים, פסקי דין, פסקי בוררות, החלטות שניתנו על ידי רשם האגודות השיתופיות והחלטות רשות מקרקעי ישראל, אשר פורסמו לאחרונה בתחום המגזר החקלאי, בנושא אגודות שיתופיות, מושבים, משקים חקלאיים, נחלות, "בן ממשיך", משקי עזר, בתים מקצועיים, מיסוי מקרקעין, וירושת המשק החקלאי.

 

 

 

 

 

 

אושר חתימה על הסכמי חכירה לדורות בנחלות -

 

כתבה של המשרד שלנו באתר כלכליסט על החלטת מועצת מקרקעי ישראל שתאפשר לבעלי הנחלות לחתום על הסכמי חכירה ישירים עם רמ"י לתקופה של 49 שנה, לאחר שגם האגודות עצמן יחתמו על ההסכם מול רשות מקרקעי ישראל.

 

 

 

לקריאת הכתבה

לקריאת הסכם החכירה מינהל - אגודה

לקריאת הסכם חכירה מינהל - מתיישב

 

 

 

 

- הסדרת שימושים חורגים בקרקע חקלאית?

במשך שנים רבות העובדה שקיים חוק האוסר על שימוש חורג ושימוש שלא כדין בקרקע חלקלאית, לא הרתיעה, לא את האגודות ואף לא את חבריהן. בדרך כלל, תביעות שהיו מוגשות ע"י הרשות המוסמכת לפי חוק ההתיישבות כנגד מפרי החוק, היו מגיעות בסופו של דבר להסדרי פשרה, בהן היה מוטל תשלום כופר על האגודה או חבר האגודה אשר במקרקעין שברשותו בוצעה העבירה, תוך מתן התחייבות לחדול מביצוע העבירה בעתיד.

  . 

 לקריאת המאמר 

 

 

 

 

-תקנות המים 2014 - 2016 


לאור הכמות הכוללת התלת שנתית עליה החליטה המועצה, משרד החקלאות מפרסם להערות הציבור את טיוטת תקנות המים הקובעות את החלוקה הפנימית של הכמויות שנקבעו במועצת רשות המים בין צרכני המים לחקלאות.

 

לקריאת התקנות

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

ניוזלטר זה הינו למידע כללי בלבד, ואינו נועד בשום מקרה לשמש כייעוץ משפטי ו/או כתחליף לייעוץ משפטי. אין להסתמך על האמור מבלי להיוועץ עם עורך דין העוסק בתחום בטרם נקיטת כל פעולה או קבלת כל החלטה.

 

 

ניוזלטר זה נשלח אליך היות שהינך מופיע/ה ברשומותינו כמי שהסכימ/ה לקבל את חוזר המשרד המופץ ע"י משרדנו באם לא נתת הסכמתך כאמור, אנא קבל/י התנצלותנו. במידה ואינך מעוניין/ת לקבל הודעות דומות בעתיד, נא שלח/י הודעה באמצעות הקישור המפויע בתחתית העמוד.

 

לשאלות והערות ניתן לפנות למנהל האתר בדוא"ל office@gilad-law.co.il

טל' - 03-6935310

 

כדי שיתאפשר לך לעקוב וליהנות מכל התכנים באמצעות הפייסבוק, ניתן להיכנס לדף הפייסבוק של המשרד

 ולעשות לנו LIKE .

סלוגן
דלג על סלוגן

אנחנו כאן בשבילכם לייעוץ והכוונה משפטית

במייל, בפורום ובטלפון – 03-5500661

עבור לתוכן העמוד