צור קשר
דלג על צור קשר
צור קשר
סגירה

צור קשר

checked
 03-5500661

חוזר משרד - 38/2013

משרדנו מביא בפניכם סקירת מאמרים, פסקי דין, פסקי בוררות, החלטות שניתנו על ידי רשם האגודות השיתופיות והחלטות מינהל מקרקעי ישראל, אשר פורסמו לאחרונה בתחום המגזר החקלאי, בנושא אגודות שיתופיות, מושבים, משקים חקלאיים, נחלות, "בן ממשיך", משקי עזר, בתים מקצועיים, מיסוי מקרקעין, וירושת המשק החקלאי.

 

 

 

 

 

- מתי צריך לערוך הסכם ממון ? 

סיומו של קשר זוגי לבעלי זכויות בנחלה, יכול להתרחש במקרה של פרידה או פטירה. כאשר בעל זכויות בנחלה נכנס למערכת יחסים זוגית ללא שנערך בין בני הזוג הסכם ממון, מסכן את זכויותיו של בן הזוג הרשום כבעל הזכויות. בעת פקיעת הקשר או הפטירה עשויות הזכויות בנחלה לעבור לבן הזוג החדש. 

  .

 לקריאת המאמר 

 

 

 

- המלצות לרוכשי דירות ולנוטלי משכנתאות  -


הכלכלן שלמה מעוז צופה, כי עד סוף השנה תיעצר עליית מחירי הדירות בישראל, אולם מבהיר כי "בזמנים כאלה על זוגות צעירים לנקוט במשנה זהירות בלקיחת המשכנתא מהבנק.

 

לקריאת הכתבה

 

 


 

- מס שבח גם על דירת יחיד -


הצעתו של מנכ"ל רשות המיסים להטלת מס שבח של כ- 25%, גם כאשר מדובר ברווחים הנובעים ממכירת דירת יחיד למגורים.  

 

לקריאת הכתבה

 

 

 

 

 

 

ניוזלטר זה הינו למידע כללי בלבד, ואינו נועד בשום מקרה לשמש כייעוץ משפטי ו/או כתחליף לייעוץ משפטי. אין להסתמך על האמור מבלי להיוועץ עם עורך דין העוסק בתחום בטרם נקיטת כל פעולה או קבלת כל החלטה.

 

 

ניוזלטר זה נשלח אליך היות שהינך מופיע/ה ברשומותינו כמי שהסכימ/ה לקבל את חוזר המשרד המופץ ע"י משרדנו באם לא נתת הסכמתך כאמור, אנא קבל/י התנצלותנו. במידה ואינך מעוניין/ת לקבל הודעות דומות בעתיד, נא שלח/י הודעה באמצעות הקישור המפויע בתחתית העמוד.

 

לשאלות והערות ניתן לפנות למנהל האתר בדוא"ל office@gilad-law.co.il

טל' - 03-6935310

סלוגן
דלג על סלוגן

אנחנו כאן בשבילכם לייעוץ והכוונה משפטית

במייל, בפורום ובטלפון – 03-5500661

עבור לתוכן העמוד