צור קשר
דלג על צור קשר
צור קשר
סגירה

צור קשר

checked
 03-5500661

חוזר משרד - 36/2013

שלום [FNAME] [LNAME],

 

משרדנו מביא בפניכם סקירת מאמרים, פסקי דין, פסקי בוררות, החלטות שניתנו על ידי רשם האגודות השיתופיות והחלטות מינהל מקרקעי ישראל, אשר פורסמו לאחרונה בתחום המגזר החקלאי, בנושא אגודות שיתופיות, מושבים, משקים חקלאיים, נחלות, "בן ממשיך", משקי עזר, בתים מקצועיים, מיסוי מקרקעין, וירושת המשק החקלאי.

 

 

 

 

לאור הפניות הרבות למשרדנו בעקבות פשיטת חוקרי מס הכנסה ביום 11.3.12, על בעלי נכסים במושב רשפון, בחשד להעלמות מס מהכנסות המתקבלות משכירות של בתי מגורים, עסקים ומחסנים, מובאת מאמר שפורסם על ידי מחלקת המיסוי במשרדנו, אודות המסלולים הקיימים לדיווח על הכנסות הנובעות מתשלומי שכר דירה.

 

לקריאת הכתבה

 

לקריאת המאמר 

 

 

 

- צוואה הדדית לבעלי זכויות בנחלה -


מה היא הדרך הרצויה לעריכת צוואה? כיצד ניתן לערוך צוואה אשר תבטיח לשני בני הזוג, כי לאחר פטירתם, המשק בו הושקע מיטב כספם ועבודתם, יעבור לצאצאיהם ולא לגורמים חיצוניים?

האם קיומה של צוואה הדדית הנה הדרך המעניקה בטחון מספיק עבור הילדים שנכסיהם של ההורים עליהם עמלו במשך שנים רבות לא ימצא את דרכו אל מחוץ למשפחה ?


ראיון ששודר במושב TV עם עו"ד ונוטריון גלעד שרגא, המתמחה בעריכת צוואות לבעלי נחלות.

 

לצפיה בראיון

 

לקריאת המאמר

 

 

 

 

 

ניוזלטר זה הינו למידע כללי בלבד, ואינו נועד בשום מקרה לשמש כייעוץ משפטי ו/או כתחליף לייעוץ משפטי. אין להסתמך על האמור מבלי להיוועץ עם עורך דין העוסק בתחום בטרם נקיטת כל פעולה או קבלת כל החלטה.

 

 

ניוזלטר זה נשלח אליך היות שהינך מופיע/ה ברשומותינו כמי שהסכימ/ה לקבל את חוזר המשרד המופץ ע"י משרדנו באם לא נתת הסכמתך כאמור, אנא קבל/י התנצלותנו. במידה ואינך מעוניין/ת לקבל הודעות דומות בעתיד, נא שלח/י הודעה באמצעות הקישור המפויע בתחתית העמוד.

 

לשאלות והערות ניתן לפנות למנהל האתר בדוא"ל office@gilad-law.co.il

סלוגן
דלג על סלוגן

אנחנו כאן בשבילכם לייעוץ והכוונה משפטית

במייל, בפורום ובטלפון – 03-5500661

עבור לתוכן העמוד