צור קשר
דלג על צור קשר
צור קשר
סגירה

צור קשר

checked
 03-5500661

חוזר משרד - 35/2013

משרדנו מביא בפניכם סקירת מאמרים, פסקי דין, פסקי בוררות, החלטות שניתנו על ידי רשם האגודות השיתופיות והחלטות מינהל מקרקעי ישראל, אשר פורסמו לאחרונה בתחום המגזר החקלאי, בנושא אגודות שיתופיות, מושבים, משקים חקלאיים, נחלות, "בן ממשיך", משקי עזר, בתים מקצועיים, מיסוי מקרקעין, וירושת המשק החקלאי.

 

 

 

- צוואה הדדית לבעלי זכויות בנחלה -


מה היא הדרך הרצויה לעריכת צוואה? כיצד ניתן לערוך צוואה אשר תבטיח לשני בני הזוג, כי לאחר פטירתם, המשק בו הושקע מיטב כספם ועבודתם, יעבור לצאצאיהם ולא לגורמים חיצוניים?

האם קיומה של צוואה הדדית הנה הדרך המעניקה בטחון מספיק עבור הילדים שנכסיהם של ההורים עליהם עמלו במשך שנים רבות לא ימצא את דרכו אל מחוץ למשפחה ?


ראיון ששודר במושב TV עם עו"ד ונוטריון גלעד שרגא, המתמחה בעריכת צוואות לבעלי נחלות.

 

לצפיה בראיון

 


 

 
- הקפאת שיווק מגרשים בהרחבות באיזור ירושלים ע"י המינהל  -

מחוז ירושלים ברשות מקרקעי ישראל בוחן גביית כספים שנעשתה בהרחבות של מושבים על הפרק עצירת ההרחבות בהן יתגלה כי נגבו כספים אסורים.


   לקריאת הכתבה

 

 

 

- אם אין ועדת קבלה אין הרחבה! 

מושבים וקיבוצים רבים אשר אינם ממוקמים בפריפריה (בנגב או בגליל ), החליטו להקפיא את ההרחבות לאחר תיקון החוק אשר אינו מאפשר עוד סינון חברים חדשים הנקלטים.

 

 

לקריאת הכתבה 


 

 

 

 

ניוזלטר זה הינו למידע כללי בלבד, ואינו נועד בשום מקרה לשמש כייעוץ משפטי ו/או כתחליף לייעוץ משפטי. אין להסתמך על האמור מבלי להיוועץ עם עורך דין העוסק בתחום בטרם נקיטת כל פעולה או קבלת כל החלטה.

 

 

ניוזלטר זה נשלח אליך היות שהינך מופיע/ה ברשומותינו כמי שהסכימ/ה לקבל את חוזר המשרד המופץ ע"י משרדנו באם לא נתת הסכמתך כאמור, אנא קבל/י התנצלותנו. במידה ואינך מעוניין/ת לקבל הודעות דומות בעתיד, נא שלח/י הודעה באמצעות הקישור המפויע בתחתית העמוד.

 

לשאלות והערות ניתן לפנות למנהל האתר בדוא"ל office@gilad-law.co.il

סלוגן
דלג על סלוגן

אנחנו כאן בשבילכם לייעוץ והכוונה משפטית

במייל, בפורום ובטלפון – 03-5500661

עבור לתוכן העמוד