צור קשר
דלג על צור קשר
צור קשר
סגירה

צור קשר

checked
 03-5500661

חוזר משרד - 32/2012

 

משרדנו מביא בפניכם סקירת מאמרים, פסקי דין, פסקי בוררות, החלטות שניתנו על ידי רשם האגודות השיתופיות והחלטות מינהל מקרקעי ישראל, אשר פורסמו לאחרונה בתחום המגזר החקלאי, בנושא אגודות שיתופיות, מושבים, משקים חקלאיים, נחלות, "בן ממשיך", משקי עזר, בתים מקצועיים, מיסוי מקרקעין, וירושת המשק החקלאי.

 

 

 

- הפשרה שתחזיר בניה על קרקעות חקלאיות -


לאחר שבג"ץ  עצר את הפשרת הקרקעות החקלאיות לפני כעשור, מסתמנת פשרה העשויה להחזיר את הבנייה על הקרקעות החקלאיות.


 

לקריאת המאמר

 


- ראיון עם עו"ד גלעד שרגא בנושא מתן זכויות מגורים לילדים בנחלה -

מה הוא מעמדם המשפטי של הילדים שממשיכים להתגורר בבית ההורים בנחלה? האם חלוף השנים מקנה מעמד משפטי וזכויות דיור לילדים? האם יכולים ההורים לדרוש את פינוי הבתים כשיחפצו בכך? האם רק אחד ההורים יכול לדרוש סילוק ידם של הילדים מהמשק? 

לצפיה בראיון 

 

 

- בג"ץ דחה עתירות להקצאת קרקע חקלאית למתקנים סולאריים -

נדחו עתירות שהוגשו לבית המשפט בנוגע להחלטת רשות מקרקעי ישראל שקבעה כללים  להקצאת קרקעות להקמת מתקנים סולאריים על קרקע חלקאית.  

 

  

 
הסדר משלים למכירת תנובה -

כ- 250 מיליון ש"ח אמורים להיות מחולקים למושבים ולקיבוצים מקרן נאמנות אשר נועדה להבטיח את זכויותיהם של כ-50 מושבים, בעקבות  מכירת תנובה לאייפקס- שמיר .

 

 לקריאת הכתבה 

 

 

 

ניוזלטר זה הינו למידע כללי בלבד, ואינו נועד בשום מקרה לשמש כייעוץ משפטי ו/או כתחליף לייעוץ משפטי. אין להסתמך על האמור מבלי להיוועץ עם עורך דין העוסק בתחום בטרם נקיטת כל פעולה או קבלת כל החלטה.

 

 

ניוזלטר זה נשלח אליך היות שהינך מופיע/ה ברשומותינו כמי שהסכימ/ה לקבל את חוזר המשרד המופץ ע"י משרדנו באם לא נתת הסכמתך כאמור, אנא קבל/י התנצלותנו. במידה ואינך מעוניין/ת לקבל הודעות דומות בעתיד, נא שלח/י הודעה באמצעות הקישור המפויע בתחתית העמוד.

 

לשאלות והערות ניתן לפנות למנהל האתר בדוא"ל office@gilad-law.co.il

סלוגן
דלג על סלוגן

אנחנו כאן בשבילכם לייעוץ והכוונה משפטית

במייל, בפורום ובטלפון – 03-5500661

עבור לתוכן העמוד