צור קשר
דלג על צור קשר
צור קשר
סגירה

צור קשר

checked
 03-5500661

חוזר משרד - 31/2012

 

משרדנו מביא בפניכם סקירת מאמרים, פסקי דין, פסקי בוררות, החלטות שניתנו על ידי רשם האגודות השיתופיות והחלטות מינהל מקרקעי ישראל, אשר פורסמו לאחרונה בתחום המגזר החקלאי, בנושא אגודות שיתופיות, מושבים, משקים חקלאיים, נחלות, "בן ממשיך", משקי עזר, בתים מקצועיים, מיסוי מקרקעין, וירושת המשק החקלאי.

 

 

 

- קבלה לחברות באגודה, רק בסמכות האסיפה הכללית -


רוכשים ומוכרים של נחלות במושבים המבקשים להתנות את קיומו של הסכם המכירה/רכישה בקבלה של הרוכשים לחברות באגודה, מסתמכים על החלטת ועד ההנהלה של האגודה, המאשרת, כי הרוכש התקבל כמועמד לחברות באגודה. האם יש צורך גם באישור האסיפה הכללית?

לקריאת המאמר

 

 

- רשות מקרקעי ישראל תובעת מחווה טיפולית תעריף מסחרי לשימוש בקרקע -

חווה בה מתקיימים קורסים לפגועי נפש המכשיר אותם בבוא היום לשמש מאמני כלבים נדרשה לשלם לפי תעריף מסחרי. 

לקריאת הכתבה

 

 

- החלטה  ביטול הקצאה בפטור ממכרז -

 

לאחר תיקון מס' 8 לפקודת האגודות השיתופיות, התשע"א – 2011, לא יקבל המינהל המלצות של ועדות קבלה בהקצאת מגרשים בהרחבות למגורים במידה ומספר בתי האב בישובים עולה על 400. משכך, בישובים אלו לא ינתן פטור בפטור.

 

לקריאת ההחלטה

  

 
גל של תביעות כנגד עסקים שהוקמו על קרקע חקלאית -

מבצע אכיפה במושבים הוכרז ע"י מינהל מקרקעי ישראל כנגד בנייה בלתי חוקית על קרקעות שייעודם חקלאי. מי שיורשע צפוי להינזק במאות אלפי שקלים.

 

 לקריאת הכתבה 

 

 

ניוזלטר זה הינו למידע כללי בלבד, ואינו נועד בשום מקרה לשמש כייעוץ משפטי ו/או כתחליף לייעוץ משפטי. אין להסתמך על האמור מבלי להיוועץ עם עורך דין העוסק בתחום בטרם נקיטת כל פעולה או קבלת כל החלטה.

 

 

ניוזלטר זה נשלח אליך היות שהינך מופיע/ה ברשומותינו כמי שהסכימ/ה לקבל את חוזר המשרד המופץ ע"י משרדנו באם לא נתת הסכמתך כאמור, אנא קבל/י התנצלותנו. במידה ואינך מעוניין/ת לקבל הודעות דומות בעתיד, נא שלח/י הודעה באמצעות הקישור המפויע בתחתית העמוד.

 

לשאלות והערות ניתן לפנות למנהל האתר בדוא"ל office@gilad-law.co.il

סלוגן
דלג על סלוגן

אנחנו כאן בשבילכם לייעוץ והכוונה משפטית

במייל, בפורום ובטלפון – 03-5500661

עבור לתוכן העמוד