צור קשר
דלג על צור קשר
צור קשר
סגירה

צור קשר

checked
 03-5500661

חוזר משרד - 23/2011

משרדנו מביא בפניכם סקירת מאמרים, פסקי דין, פסקי בוררות, החלטות שניתנו על ידי רשם האגודות והחלטות מינהל מקרקעי ישראל, אשר פורסמו לאחרונה בתחום המגזר החקלאי, בנושא אגודות שיתופיות, מושבים, משקים חקלאיים, "בן ממשיך", משקי עזר, בתים מקצועיים, מיסוי מקרקעין, וירושת המשק החקלאי.

 

 

- תשלום מע"מ במכירת נחלה ?
 

החבות בתשלום מע"מ בעקבות מכירת נחלה, עשויהלהגיע למוכר תקופה ארוכה לאחר השלמת העסקה. תכנון מס נכון מבעוד מועד ובטרם חתימת ההסכם, עשוי לחסוך לצדדים ויכוחים מיותרים ותשלום הוצאות מיותרות.

 

לקריאת המאמר המלא

 

 

 - הפיצויים על הפקעות קרקע במושבים יוכפל -

 

מושבים וקיבוצים יקבלו פיצויים כמו חוכרים לדורות של קרקעות חקלאיות שהופקעו. הפיצויים יבטאו זכויות קנייניות בקרקע, למרות שהקיבוצים והמושבים חתומים על הסכם לעיבוד הקרקע בלבד לתקופות מתחדשות של 3 שנים.

 

לקריאת הכתבה

 


 

 

 

ניוזלטר זה הינו למידע כללי בלבד, ואינו נועד בשום מקרה לשמש כייעוץ משפטי ו/או כתחליף לייעוץ משפטי. אין להסתמך על האמור מבלי להיוועץ עם עורך דין העוסק בתחום בטרם נקיטת כל פעולה או קבלת כל החלטה.

 

 

ניוזלטר זה נשלח אליך היות שהינך מופיע/ה ברשומותינו כמי שהסכימ/ה לקבל את חוזר המשרד המופץ ע"י משרדנו באם לא נתת הסכמתך כאמור, אנא קבל/י התנצלותנו. במידה ואינך מעוניין/ת לקבל הודעות דומות בעתיד, נא שלח/י הודעה באמצעות הקישור המפויע בתחתית העמוד.

 

לשאלות והערות ניתן לפנות למנהל האתר בדוא"ל   office@gilad-law.co.il

סלוגן
דלג על סלוגן

אנחנו כאן בשבילכם לייעוץ והכוונה משפטית

במייל, בפורום ובטלפון – 03-5500661

עבור לתוכן העמוד