צור קשר
דלג על צור קשר
צור קשר
סגירה

צור קשר

checked
 03-5500661

חוזר משרד - 06/2009

 

 

משרדנו מביא בפניכם סקירת מאמרים, פסקי דין, פסקי בוררות, החלטות שניתנו על ידי רשם האגודות והחלטות מינהל מקרקעי ישראל, אשר פורסמו לאחרונה בתחום המגזר החקלאי, בנושא אגודות שיתופיות, מושבים, משקים חקלאיים, "בן ממשיך", משקי עזר, בתים מקצועיים, מיסוי מקרקעין, וירושת המשק החקלאי.

 

 

המיסוי הכרוך בירושת המשק החקלאי

 

הוראותיו הייחודיות של הסכם המשבצת הנוהג במושבים, המורות על אופן העברת הזכויות במשקים חקלאיים, מחייבת כיום רישום המשק על שם יורש/ת אחד בלבד.

לכן, לקבלת החלטה על זהותו של היורש אשר על שמו יירשם המשק בסופו של יום, קיימות השלכות מיסוי רחבות אשר ראוי, כי יעשו ויילקחו בחשבון כבר בעת עריכת הצוואה ע"י ההורים המורישים ולכל המאוחר בטרם הגשת בקשת צו קיום צוואה ו/או צו ירושה לרשם לענייני ירושה.

 

להורדת המאמר המלאהישג צרכני לעובדים הזרים

 

עובדת זרה מהפיליפינים הגישה באמצעות משרד עו"ד גלעד שרגא תביעה ובקשה להכרה בה כייצוגית נגד 013 נטוויז'ן ו-012 סמייל על מדידת זמן מטעה בכרטיסי חיוג. הצדדים הגיעו להסדר פשרה לפיו: חברות התקשורת נטוויז'ן ו-012 יבהירו את החיובים לצרכנים תוך 150 יום.

 

להורדת המאמר המלא

 

 

תביעה נגד המינהל בשל 7 שנות עיכוב לבניית מחסן

 

בני זוג ממושב טירת יהודה שרצו לבנות מחסן קיבלו אישור רק לאחר 7 שנים. כעת הםתובעים את מינהל מקרקעי ישראל, משרד החקלאות והוועדה המקומית בגין התעללות בירוקרטית באזרח הקטן.

 

להורדת המאמר המלא

 

- מבחני הנאמנות לקבלה למושבים

 

תקנון שאושר במצפה אביב דורש מכל מועמד לקבלה להצהיר שבראש מעייניו עומדים ערכי ציונות וערכי המדינה כמדינה יהודית ודמוקרטית.

 

להורדת המאמר המלא

 

 

 

ניוזלטר זה הינו למידע כללי בלבד, ואינו נועד בשום מקרה לשמש כייעוץ משפטיו/או כתחליף לייעוץ משפטי.

אין להסתמך על האמור מבלי להיוועץ עם עורך דין העוסק בתחום בטרם נקיטת כל פעולה או קבלת כל החלטה.

 

ניוזלטר זה נשלח אליך היות שהינך מופיע/ה ברשומותינו כמי שהסכימ/ה לקבל את חוזר המשרד המופץ ע"י משרדנו באם לא נתת הסכמתך כאמור, אנא קבל/י התנצלותנו. במידה ואינך מעוניין/ת לקבל הודעות דומות בעתיד, נא שלח/י הודעה באמצעות הקישור המפויע בתחתית העמוד.

 

לשאלות והערות ניתן לפנות למנהל האתר בדוא"ל   office@gilad-law.co.il

 

 

כתובת אתר המשרד www.gilad-law.co.il 

סלוגן
דלג על סלוגן

אנחנו כאן בשבילכם לייעוץ והכוונה משפטית

במייל, בפורום ובטלפון – 03-5500661

עבור לתוכן העמוד