צור קשר
דלג על צור קשר
צור קשר
סגירה

צור קשר

checked
 03-5500661

חוזר משרד - 16/2011

 

משרדנו מביא בפניכם סקירת מאמרים, פסקי דין, פסקי בוררות, החלטות שניתנו על ידי רשם האגודות והחלטות מינהל מקרקעי ישראל, אשר פורסמו לאחרונה בתחום המגזר החקלאי, בנושא אגודות שיתופיות, מושבים, משקים חקלאיים, "בן ממשיך", משקי עזר, בתים מקצועיים, מיסוי מקרקעין, וירושת המשק החקלאי.

  

  


האם עבירה שיש עימה קלון מונעת מלכהן בוועד האגודה
 

במדינת ישראל, קיימים מס' חוקים השוללים או מונעים מאדם אשר הורשע בעבירה הנושאת עימה קלון את האפשרות לכהן במשרה ציבורית, אך מה הדין כאשר בית המשפט אינו מציין באופן מפורש במסגרת פסק הדין, כי המדובר בעבירות שיש עימן קלון? האם גם אז ימנעו מהמורשע לשמש בתפקידים ציבוריים?

 

לקריאת המאמרמרכז התעשיה הסולארית בארץ 

 

אזור עוטף עזה יהפוך למרכז התעשייה הסולארית בישראל - כך עולה ממיפוי ראשוני של האזורים הגיאוגרפיים שבהם יוקמו מתקנים סולאריים בינוניים, שערכה רשות החשמל. מהמיפוי עולה כי 25 מבין 87 רישיונות מותנים לייצור חשמל שהוענקו עד כה למתקנים סולאריים בינוניים ניתנו למתקנים שיוקמו בעוטף עזה.

 

לקריאת הכתבהפיצוי לחקלאים בגין הכרזת בצורת בנגב 

 

טירוף הנדל"ן הניע מאות אנשים להתנפל על מה שנראה כמו עסקה חלומית: רכישת קרקעות חקלאיות באזורים נבחרים, במחירים מפתים. אייזנברג גרופ, החברה שמאחורי הפרויקטים, מבטיחה לפעול להפשרת הקרקעות ולהעלאת שוויין במאות אחוזים.

 

לקריאת הכתבה 

 

 

 

ניוזלטר זה הינו למידע כללי בלבד, ואינו נועד בשום מקרה לשמש כייעוץ משפטיו/או כתחליף לייעוץ משפטי.

אין להסתמך על האמור מבלי להיוועץ עם עורך דין העוסק בתחום בטרם נקיטת כל פעולה או קבלת כל החלטה.

 

ניוזלטר זה נשלח אליך היות שהינך מופיע/ה ברשומותינו כמי שהסכימ/ה לקבל את חוזר המשרד המופץ ע"י משרדנו באם לא נתת הסכמתך כאמור, אנא קבל/י התנצלותנו. במידה ואינך מעוניין/ת לקבל הודעות דומות בעתיד, נא שלח/י הודעה באמצעות הקישור המפויע בתחתית העמוד.

 

לשאלות והערות ניתן לפנות למנהל האתר בדוא"ל   office@gilad-law.co.il

 

סלוגן
דלג על סלוגן

אנחנו כאן בשבילכם לייעוץ והכוונה משפטית

במייל, בפורום ובטלפון – 03-5500661

עבור לתוכן העמוד