צור קשר
דלג על צור קשר
צור קשר
סגירה

צור קשר

checked
 03-5500661

פורום מושבים ונחלות

פורום זה מנוהל ע"י עו"ד ונוטריון גלעד שרגא, מומחה לדיני אגודות שיתופיות , מושבים, נחלות ומשקים חקלאיים.

 

מטרת הפורום הינה לתת לכם הגולשים, מידע כללי ותשובות ראשוניות לפניותיכם בכל תחום הקשור למגזר החקלאי, דיני אגודות שיתופיות, מושבים, נחלות, בן ממשיך , פיצול נחלה וירושת המשק החקלאי.

 

חשוב לנו להבהיר ולהדגיש, כי תשובה בפורום אינה באה במקום התייעצות והסתייעות בעורך דין ולא מהווה לו תחליף. אנו ממליצים בכל לשון שלא לנקוט בצעדים מעשיים בהסתמך על תשובה בפורום המבוססת על מידע חלקי וכללי. לכן, בטרם נוקטים בצעד כלשהו יש לפנות לעורך דין, שיבחן את מלוא הפרטים וייתן לכם ייעוץ והכוונה בהתאם לנסיבות.

   

הבהרה : התשובות המובאות במסגרת הפורום אינן ממצות ואינן בגדר חוות דעת משפטית, והן ניתנות כהתרשמות ראשונית שאין בצידה אחריות מקצועית. לקבלת תשובות מפורטות יש לפנות לעו"ד ולהציג בפניו את מלוא המידע והמסמכים הדרושים לעניין. 

הוסף נושא חדש
קניית משק עם שותף אוליבר   | 17:55 23/09/2012
קניית משק חקלאי במשותף עו''ד גלעד שרגא, מנהל הפורום   | 15:33 25/09/2012
רכישת משק במשותף הינה עסקה מורכבת ובעייתית שכן רק אחד יוכל להירשם כבעל הזכויות בנחלה ומבחינת האגודה לנחלה יש מועמד אחד שהינו תא משפחתי אחד.
עריכת הסכם בין צדדים לרכישת משק במשותף צריכה להביא בחשבון פרמטרים רבים ולצפות פני עתיד ביחס לזכויות השונות הקיימות בנחלה הן את המבנים הקיימים בנחלה והן את עניין החברות באגודה ויחסי השיתוף בין הצדדים וכד''
שאלת החלוקה בעין של המבנים נתונה להחלטת הצדדים ובהתאם לנסיבות.
הוסף נושא חדש
עבור לתוכן העמוד