צור קשר
דלג על צור קשר
צור קשר
סגירה

צור קשר

checked
 03-5500661

פורום מושבים ונחלות

פורום זה מנוהל ע"י עו"ד ונוטריון גלעד שרגא, מומחה לדיני אגודות שיתופיות , מושבים, נחלות ומשקים חקלאיים.

 

מטרת הפורום הינה לתת לכם הגולשים, מידע כללי ותשובות ראשוניות לפניותיכם בכל תחום הקשור למגזר החקלאי, דיני אגודות שיתופיות, מושבים, נחלות, בן ממשיך , פיצול נחלה וירושת המשק החקלאי.

 

חשוב לנו להבהיר ולהדגיש, כי תשובה בפורום אינה באה במקום התייעצות והסתייעות בעורך דין ולא מהווה לו תחליף. אנו ממליצים בכל לשון שלא לנקוט בצעדים מעשיים בהסתמך על תשובה בפורום המבוססת על מידע חלקי וכללי. לכן, בטרם נוקטים בצעד כלשהו יש לפנות לעורך דין, שיבחן את מלוא הפרטים וייתן לכם ייעוץ והכוונה בהתאם לנסיבות.

   

הבהרה : התשובות המובאות במסגרת הפורום אינן ממצות ואינן בגדר חוות דעת משפטית, והן ניתנות כהתרשמות ראשונית שאין בצידה אחריות מקצועית. לקבלת תשובות מפורטות יש לפנות לעו"ד ולהציג בפניו את מלוא המידע והמסמכים הדרושים לעניין. 

הוסף נושא חדש
העברת משק חקלאי בירושה עמית   | 08:49 23/09/2012
העברת משק חקלאי בירושה עו''ד גלעד שרגא, מנהל הפורום   | 15:22 25/09/2012
כאשר קיימת הסכמה בין ההורים לילדים בנוגע לירושת המשק החקלאי, גם אם אלו רק 2 יורשים, הרי שהחשיבות להעברת הזכויות במשק החקלאי כבר במהלך החיים לילדים הינה פחותה. יחד עם זאת, העברת הזכויות בחיים יוצרת ודאות מה שאין כן בירושה שאז צריך לקוות שהכל יתנהל כפי שקיוותם...
במידה והאב יתחתן קיים סיכון לירושה.
במידה ותחליטו לערוך הסכם עשו זאת בהתייעצות והדרכת עו"ד המתמחה בתחום, על מנת שיערוך הסכם מתאים, על מנת לקחת בחשבון דברים עתידיים שלא חשבתם עליהם.
הוסף נושא חדש
עבור לתוכן העמוד