צור קשר
דלג על צור קשר
צור קשר
סגירה

צור קשר

checked
 03-5500661

פורום מושבים ונחלות

פורום זה מנוהל ע"י עו"ד ונוטריון גלעד שרגא, מומחה לדיני אגודות שיתופיות , מושבים, נחלות ומשקים חקלאיים.

 

מטרת הפורום הינה לתת לכם הגולשים, מידע כללי ותשובות ראשוניות לפניותיכם בכל תחום הקשור למגזר החקלאי, דיני אגודות שיתופיות, מושבים, נחלות, בן ממשיך , פיצול נחלה וירושת המשק החקלאי.

 

חשוב לנו להבהיר ולהדגיש, כי תשובה בפורום אינה באה במקום התייעצות והסתייעות בעורך דין ולא מהווה לו תחליף. אנו ממליצים בכל לשון שלא לנקוט בצעדים מעשיים בהסתמך על תשובה בפורום המבוססת על מידע חלקי וכללי. לכן, בטרם נוקטים בצעד כלשהו יש לפנות לעורך דין, שיבחן את מלוא הפרטים וייתן לכם ייעוץ והכוונה בהתאם לנסיבות.

   

הבהרה : התשובות המובאות במסגרת הפורום אינן ממצות ואינן בגדר חוות דעת משפטית, והן ניתנות כהתרשמות ראשונית שאין בצידה אחריות מקצועית. לקבלת תשובות מפורטות יש לפנות לעו"ד ולהציג בפניו את מלוא המידע והמסמכים הדרושים לעניין. 

הוסף נושא חדש
קניית משק בשותפות מיכאל   | 15:47 26/12/2011
קניית משק חקלאי בשותפות עו''ד גלעד שרגא, מנהל הפורום   | 00:06 27/12/2011
אכן, משק חקלאי יכול להירשם רק על שם תא משפחתי אחד. באמצעות עריכת הסכם מתאים בין השותפים, ניתן להביא לרישום המשק על שם משפחה אחת כאשר זכויותיהן של יתר המשפחות יובטחו לא ייפגעו.
הסכם זה אינו הסכם שותפות רגיל, זהו הסכם מיוחד ומורכב אשר רצוי שיעשה בצורה ברורה תוך התייחסות למרכיבים הייחודיים של הזכויות במשק ובאגודה.
תודה רבה מיכאל   | 08:44 27/12/2011
הוסף נושא חדש
עבור לתוכן העמוד