צור קשר
דלג על צור קשר
צור קשר
סגירה

צור קשר

checked
 03-5500661

פורום מושבים ונחלות

פורום זה מנוהל ע"י עו"ד ונוטריון גלעד שרגא, מומחה לדיני אגודות שיתופיות , מושבים, נחלות ומשקים חקלאיים.

 

מטרת הפורום הינה לתת לכם הגולשים, מידע כללי ותשובות ראשוניות לפניותיכם בכל תחום הקשור למגזר החקלאי, דיני אגודות שיתופיות, מושבים, נחלות, בן ממשיך , פיצול נחלה וירושת המשק החקלאי.

 

חשוב לנו להבהיר ולהדגיש, כי תשובה בפורום אינה באה במקום התייעצות והסתייעות בעורך דין ולא מהווה לו תחליף. אנו ממליצים בכל לשון שלא לנקוט בצעדים מעשיים בהסתמך על תשובה בפורום המבוססת על מידע חלקי וכללי. לכן, בטרם נוקטים בצעד כלשהו יש לפנות לעורך דין, שיבחן את מלוא הפרטים וייתן לכם ייעוץ והכוונה בהתאם לנסיבות.

   

הבהרה : התשובות המובאות במסגרת הפורום אינן ממצות ואינן בגדר חוות דעת משפטית, והן ניתנות כהתרשמות ראשונית שאין בצידה אחריות מקצועית. לקבלת תשובות מפורטות יש לפנות לעו"ד ולהציג בפניו את מלוא המידע והמסמכים הדרושים לעניין. 

הוסף נושא חדש
גביית מיסי ועד מקומי בהעדר מגורים יגאל סודרי   | 18:03 22/05/2011
המקור החוקי לחיובי תשלום ארנונה עו"ד גלעד שרגא, מנהל הפורום   | 19:04 25/05/2011
המקור החוקי לצו הארנונה וחישובי החיוב בפועל נסמכים עפ"י תקנות ההסדרים במשק המדינה, קרא את התקנות ותוכל לראות כי גם על זכות במקרקעין משלמים תשלומי ארנונה.
החלטת הוועד המקומי על הטלת מיסים צריכה להיות מעוגנת בהחלטת המועצה, במידה והמועצה קיבלה החלטה מעין זו, הרי שהתשלום יחול עליך גם בהיבט של שמירה וגם בהיבט של התשלום השוטף לוועד המקומי בהתאם לסוג הנכס בו אתה מחזיק.
הוסף נושא חדש
עבור לתוכן העמוד