צור קשר
דלג על צור קשר
צור קשר
סגירה

צור קשר

checked
 03-5500661

פורום מושבים ונחלות

פורום זה מנוהל ע"י עו"ד ונוטריון גלעד שרגא, מומחה לדיני אגודות שיתופיות , מושבים, נחלות ומשקים חקלאיים.

 

מטרת הפורום הינה לתת לכם הגולשים, מידע כללי ותשובות ראשוניות לפניותיכם בכל תחום הקשור למגזר החקלאי, דיני אגודות שיתופיות, מושבים, נחלות, בן ממשיך , פיצול נחלה וירושת המשק החקלאי.

 

חשוב לנו להבהיר ולהדגיש, כי תשובה בפורום אינה באה במקום התייעצות והסתייעות בעורך דין ולא מהווה לו תחליף. אנו ממליצים בכל לשון שלא לנקוט בצעדים מעשיים בהסתמך על תשובה בפורום המבוססת על מידע חלקי וכללי. לכן, בטרם נוקטים בצעד כלשהו יש לפנות לעורך דין, שיבחן את מלוא הפרטים וייתן לכם ייעוץ והכוונה בהתאם לנסיבות.

   

הבהרה : התשובות המובאות במסגרת הפורום אינן ממצות ואינן בגדר חוות דעת משפטית, והן ניתנות כהתרשמות ראשונית שאין בצידה אחריות מקצועית. לקבלת תשובות מפורטות יש לפנות לעו"ד ולהציג בפניו את מלוא המידע והמסמכים הדרושים לעניין. 

הוסף נושא חדש
זכויות בנייה בבית מקצועי ליאור   | 22:14 2/04/2013
זכויות בניה בבית מקצועי עו''ד גלעד שרגא, מנהל הפורום   | 14:49 3/04/2013
קיימות מס'' דרכים בהן תוכלו לעגן את זכויות הוריכם במשק העזר או בבית המקצועי בו הוריכם מחזיקים. קיימת אפשרות להוון את מלוא הזכויות בקרקע או לחתום על הסכם חכירה ישיר מול המינהל ללא תלות באגודה.
הדבר תלוי בין היתר במצב המבנים במשק והסדרת השימושים השונים, לכן יש לקבל החלטה רק לאחר בחינת המצב המשפטי והכדאיות הכלכלית.

תוכל לקרוא על החלטה 1213 העוסקת במשקי עזר - http://www.gilad-law.co.il/?CategoryID=184&ArticleID=321
הוסף נושא חדש
עבור לתוכן העמוד